Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Державна служба надала матеріали щодо проведення громадської експертизи за зверненням (21 липня 2014 року)


Державна служба надала матеріали щодо проведення громадської експертизи за зверненням

21 липня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулася зустріч заступника Голови Державної служби Любові Висоцької та фахівців юридичного відділу з членами Громадської ради при Державній службі (Громадська рада). Метою зустрічі стало обговорення та надання вичерпної інформації щодо Наказу Державної служби від 16.06.2014 № 322-Н «Про проведення громадської експертизи» (Наказ).

Нагадаємо, що ВГО «Всеукраїнське агентство авторських прав» («ВААП») від імені Громадської ради листом від 25.04.2014 № 25/04-14/1 звернулося до Державної служби із запитом щодо проведення громадської експертизи її діяльності.

Згідно з пунктом 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5.11.2008 № 976, Законом України «Про інформацію» та на підставі вищезазначеного запиту Наказом затверджено склад робочої групи для підготовки матеріалів з метою сприяння в проведенні Громадською радою громадської експертизи діяльності Державної служби.

Під час вищезазначеної зустрічі Голові Громадської ради Дмитру Гузію та членам, які ініціювали громадську експертизу, були надані підготовлені Державною службою матеріали, зазначені в запиті, що не обмежені в доступі та безпосередньо стосуються діяльності Державної служби.

Також запитувана інформація та матеріали, необхідні для проведення громадської експертизи, направлені цінним листом за місцезнаходженням заявника – ВГО «ВААП».

Наразі члени Громадської ради опрацьовують отримані дані, а в разі потреби фахівці Державної служби нададуть необхідні роз’яснення, – про це повідомила Любов Висоцька. У свою чергу Дмитро Гузій подякував за надані матеріали та звернув увагу на ще одне питання, яке обговорювалося під час засідання Громадської ради 11 липня 2014 року, – створення робочої групи для підготовки пропозицій щодо вирішення проблем у галузі авторського та суміжних прав, діяльності організацій колективного управління (ОКУ) в Україні. Мета окресленої роботи передбачає створення Концепції реформування законодавства у сфері авторського права, суміжних прав та ОКУ в Україні. Державна служба підтримала таку ініціативу – наразі планується проведення круглого столу з усіма зацікавленими групами 5 серпня 2014 року. Інформація щодо цього заходу буде найближчим часом оприлюднена на веб-порталі Державної служби.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.