Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Різне - Засідання Науково-експертної ради при Державній службі (9 липня 2014 року)


9 липня 2014 року відбулося засідання Науково-експертної ради при Державній службі інтелектуальної власності України (Державна служба).

Зосередивши увагу учасників на важливості та актуальності для держави винесених на обговорення питань, заступник Голови Державної служби, Голова Науково-експертної ради Любов Висоцька подякувала присутнім колегам - провідним фахівцям державної системи правової охорони інтелектуальної власності, експертам, представникам громадськості, а також членам Науково-експертної ради - за їхню активну громадську позицію, фахові пропозиції та побажала подальшої конструктивної та плідної роботи.

- Науково-експертна рада є дорадчим, науково-консультативним і експертним органом при Державній службі. Він створений з метою оптимізації співпраці з широким колом високопрофесійної громади, яка працює у сфері правової охорони та захисту інтелектуальної власності в Україні. Для ефективної діяльності системи вкрай важливо обговорювати з вами актуальні питання сфери інтелектуальної власності й оперативно отримувати ваші пропозиції, аналізувати різні точки зору тощо, - зазначила Любов Висоцька.

На порядок денний були винесені такі питання:

  • інформація про проект Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні (Національна стратегія);
  • сучасний стан розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні;
  • мета, стратегічні напрями та основні завдання Національної стратегії;
  • національний моніторинг, оцінка впровадження та очікувані результати від впровадження Національної стратегії;
  • методичне забезпечення проведення дослідних випробувань процесів складання, подання та експертизи заявки на об'єкт права інтелектуальної власності у формі електронного документа.

Детально обговоривши всі питання, члени Науково-експертної ради висловили свої конструктивні пропозиції, які найближчим часом будуть опрацьовані й надані секретарю Науково-експертної ради для подальшої роботи.

 

 

 

Любов Висоцька

Антоніна Пахаренко-Андерсон

Сергій Мосов

Інна Шатова

 Олексій Гуменчук

Марія Василенко

Микола Потоцький 

Петро Іваненко

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.