Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Про стан розробки та погодження проектів НПА - Про закупівлі комп'ютерної техніки із встановленим ліцензійним ПЗ (25.05.2015)


Про закупівлі комп’ютерної техніки із встановленим ліцензійним ПЗ

ДСІВ розробила проект постанови Кабінету Міністрів України про внесення змін до загальних вимог до програмних продуктів, які закуповуються або створюються на замовлення державних органів. 

В документі йдеться про покладення обов’язку на державні органи виконавчої влади під час розробки умов щодо закупівлі комп’ютерної техніки вивчати можливість закупівлі даної техніки із встановленим ліцензійним програмним забезпеченням. Прийняття постанови сприятиме вирішенню проблеми “Списку 301” - використання неліцензійного програмного забезпечення в органах виконавчої влади, що є однією з претензій Офісу торговельного представника США до України.

Проект акту  направлено на погодження до Мінекономрозвитку листом ДСІВ від 24.03.2015 №1-6/2349.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.