Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - XVІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми ІВ" (2011) - Робота конференції - Урочисте закриття ялтинської конференції (15 вересня 2011 року)


Урочисте закриття ялтинської конференції

15 вересня 2011 року в м. Ялта відбулось урочисте закриття XVІІI Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої актуальним питанням інтелектуальної власності.

Олексій ЯновОлексій Янов, перший заступник голови Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба), підбив підсумки заходу:

– Перш за все хочу подякувати всім учасникам за те, що відгукнулися на наше запрошення й узяли участь у конференції. Гадаю, що висловлю загальну думку, якщо скажу, що наш цьогорічний діалог з актуальних питань інтелектуальної власності був змістовним і корисним, адже обговорювалися цікаві теми з авторського права, важливі питання з експертизи винаходів, а сьогодні відбулася важлива дискусія з питань освіти у сфері ІВ. Тож, підсумовуючи, скажу: гостинна кримська земля стала тим майданчиком, на якому дискусія з проблем ІВ носить не суто внутрішньодержавний, а міжнародний характер.

Олексій Янов висловив особливу подяку за активну роботу в ході конференції представнику ВОІВ Сауле Тлевлесовій, яка у свою чергу теж прокоментувала результативність заходу:

– Усіх вітаю з успішним проведенням конференції. Ми отримали гарну нагоду познайомитися з новими людьми, заглибитися в проблематику сфери ІВ, набути нових знань, а це актуально в будь-якому віці. Зазначу, що ялтинська міжнародна конференція – одна з небагатьох, які й досі підтримують свою щорічну активність. У нашому регіоні таких залишилося тільки дві – в Україні й Румунії. Дуже дякую організаторам заходу такого високого рівня, зокрема Державній службі, а також Уряду України. Окремо хочу відзначити виступ Павла Цибульова на сьогоднішньому засіданні секції, присвяченої питанням освіти у сфері ІВ. Так само яскравим був його виступ про підготовку фахівців у сфері ІВ в Україні на конференції в Астані. Дані, висвітлені в обох доповідях, переконливо свідчать про високий рівень освітнього процесу в Українській державі.

Заступник голови ВГС України Віктор Москаленко теж подякував організаторам заходу, зокрема за велику увагу до участі суддівського корпусу в конференції.

– Цього року набагато більше суддів долучилися до роботи секцій заходу, що дуже важливо. Під час конференції обговорювалося чимало цікавих тем для суддів. Маю пропозицію до організаторів – розглядати конкретні приклади на секціях. Ми готові допомогти в організації розгляду конкретної справи, щодо якої було застосовано конкретні правові норми.

Теплі слова подяки та свої враження про роботу конференції висловили й інші її учасники.

Олена Лєвічева, начальник відділу прав на позначення Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (Інститут), наголосила на важливості інформації, наданої з боку іноземних учасників:

– Хочеться висловити глибоку подяку представнику Російської Федерації Світлані Горловій, а також фахівцям з Молдови за неоціненний внесок у роботу секції, присвяченої правовій охороні торговельних марок, географічних зазначень і промислових зразків. Хочу поділитися з вами напрацюванням власного досвіду: будь-який об’єкт треба «відчути» – тоді можна робити висновки щодо правильності проведеної експертизи чи винесеного судового рішення.

Петро Іваненко, заступник директора з наукової роботи Інституту, високо оцінив організацію кримської конференції:
– Була створена дуже творча атмосфера, за ці три дні ми встигли обмінятися досвідом, поділитися планами. Дуже вдало сумістилися цьогорічні секції експертизи, патентно-інформаційних послуг та інформаційних технологій. Хочеться подякувати всім, хто безпосередньо займався організацією конференції, а саме директору філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» Інституту – Нелі Полонській –та її чудовому колективу.

Неля Полонська поділилася планами організаторів на майбутнє:

– Розширюється коло інтересів учасників щодо сфери ІВ: робота першої конференції будувалася навколо трьох секцій, а зараз їх кількість збільшилася втричі. Тому ми як організатори відчуваємо набагато більшу відповідальність. Дякую всім присутнім за розуміння й емоційну підтримку. Наступного року в лютому планується конференція у Львові – і я вас усіх запрошую.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.