Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - XIV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми ІВ" (2009) - Урочисте закриття Ялтинської конференції


У четвер 3 вересня 2009 року відбулося урочисте закриття XIV міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" в м. Ялта (АР Крим).

З привітальним словом до учасників конференції звернувся заступник голови Держдепартаменту інтелектуальної власності Володимир Дмитришин:
- На мій погляд, це була найкраща і найвагоміша конференція з усіх чотирнадцяти. Такого обсягу інформації, такого широкого кола присутніх, великого та цікавого спектрів питань до цього часу не було. Хочу висловити подяку всім учасникам конференції за ті небайдужість, зацікавленість, свіжі думки, нову інформацію, позитивні емоції та активну участь у роботі конференції. Постійно виникали жваві дискусії, а як відомо, у суперечках народжується істина. Безперечно, все це має позитивну спрямованість, продукує імпульси для розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні.

Попереднього виступаючого підтримав Сирим Бекенов, директор Національного інституту інтелектуальної власності Республіки Казахстан:
- Я був присутнім на конференції за рекомендацією Сауле Тлевлесової, представника ВОІВ, яка високо оцінює діяльність системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. В цьому я особисто переконався, побачивши все на власні очі. Мені відомо про предісторію цієї конференції, коли перша налічувала майже тридцять учасників, а зараз, на XIV-й конференції їх було понад 200. Це вже масштабна конференція, яка заслуговує на увагу. Я вдячний Держдепартаменту, всім організаторам цього заходу за надану можливість перебувати на привітній кримській землі.

Під час закриття конференції виступила директор Українського центру інноватики та патентно-інформаційних послуг (філія ДП "Український інститут промислової власності") Неля Полонська:
- Приємно усвідомлювати, що інтерес до кримської міжнародної конференції не згасає, а навпаки - з кожним роком зростає. Цього року, не зважаючи на економічну кризу, на конференції перебувало понад 200 учасників. Як і минулого року вони приїхали з різних регіонів України та зарубіжжя.
Ця конференція на відміну від попередніх має одну особливість - такої різноманітноcті форм роботи ще не було – працювало 7 секцій, 3 круглих столи, майстер-клас.
Учасники були дуже активними. Відбулися цікаві та корисні засідання "круглих столів". В одному з них вперше взяли участь держінспектори з питань інтелектуальної власності; інший - щодо боротьби з піратством - провела патентний повірений Антоніна Пахаренко-Андерсон. Як завжди, велику зацікавленість викликала робота секції з авторського права. Під час її засідання відбулися костюмоване дійство та безперервні жваві дискусії.
І, звісно, великим успіхом користувалася секція, на засіданні якої піднімалися питання, пов’язані з розглядом заявок на знаки для товарів і послуг. Також сподобалася учасникам така неординарна нова форма роботи як майстер-клас, де експерти поділилися набутим досвідом роботи.
- Ми сподіваємося на те, що наступні конференції (вона може бути навіть у Сваляві взимку та, обов’язково, у вересні наступного року) будуть ще жвавішими, ще цікавішими, ще різноманітнішими, ще активнішими… До нових зустрічей!!! - закінчила промову Неля Полонська.

Позитивну оцінку роботі конференції висловили також Петро Іваненко, заступник директора Українського інституту промислової власності; Володимир Пархоменко, ректор Державного інституту інтелектуальної власності, Сергій Нікулеско, начальник управління контролю використання об’єктів інтелектуальної власності Держдепартаменту; Олександр Бутнік-Сіверський, завідувач відділу Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності АПрНУ.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.