Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Про стан розробки та погодження проектів НПА - Директиви ЄС імплементовані в законопроекті про авторське право і суміжні права (26.05.2015)


Директиви ЄС імплементовані в законопроекті про авторське право і суміжні права

Невдовзі зацікавлена громадськість отримає можливість обговорити законопроект, спрямований на посилення охорони   й  захисту прав  та інтересів суб’єктів авторського права й суміжних прав.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав», який розробила Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ), визначає конкретні схеми врегулювання проблемних питань у сфері авторського права та суміжних прав, що базуються на практиці застосування чинних норм законодавства, а також враховують міжнародний досвід.

Прийняття цього проекту закону дозволить привести національне законодавство у відповідність до положень законодавства Європейського Союзу, що регулює відповідні правовідносини; запровадити дієві механізми посилення охорони й захисту прав та інтересів суб’єктів авторського права і суміжних прав, узгодити національні акти законодавства між собою, що сприятиме охороні й захисту авторського права та суміжних прав, збереженню й розвитку інтелектуальної діяльності авторів, виконавців та інших творців.

Наразі законопроект опрацьовується в профільних департаментах Мінекономрозвитку. Після підписання міністром документ буде розміщено на сайті ДСІВ для громадського обговорення.

Зазначений проект закону було направлено до Мінекономрозвитку листом ДСІВ від 03.03.2015 № 1-6/1726.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.