Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа ВОІВ в Одесі (16-27 липня 2012 року) - Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності відкрита! (16 липня 2012 року)


Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності відкрита!

16 липня 2012 року в м. Одеса за сприяння Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) розпочала роботу Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності.

Олексій ЯновЗа гарною традицією щорічна Міжнародна літня школа, організована ВОІВ, Державною службою інтелектуальної власності України, Національним університетом «Одеська юридична академія» (НУОЮА), збирає викладачів і студентів з різних країн світу для ефективного навчання в галузі ІВ.

Урочисте відкриття Міжнародної літньої школи з ІВ – 2012 розпочав проректор з міжнародних зв’язків НУОЮА В’ячеслав Туляков. Він побажав успіхів студентам у набутті знань та прагненні до нових звершень.

Від імені Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) студентів привітав перший заступник Голови Державної служби Олексій Янов:

– Вітаю кожного, хто обрав саме Міжнародну літню школу з ІВ в Одесі серед усіх інших шкіл, які організовуються за сприяння ВОІВ у різних країнах. Щороку ми приймаємо та навчаємо студентів з усього світу. Цього разу раді вітати представників Азербайджану, Польщі, Португалії, Індії, Франції, Італії, Болгарії, Ірану, Словаччини та, звичайно, України. Упевнений, що, пройшовши цей навчальний курс, ви отримаєте багато корисної та важливої інформації, яка стане вам у нагоді в подальшій професійній діяльності. Своїми знаннями й практичним досвідом ділитимуться з вами професійні викладачі, фахівці у сфері ІВ. Ви заслухаєте курс лекцій на актуальні теми сьогодення, зокрема про сучасні тенденції розвитку правової охорони ІВ, міжнародний захист у сфері авторського права та суміжних прав, значення новітніх технологій у сучасному світі та їх захист, вплив недобросовісної конкуренції на сферу інтелектуальної власності та багато інших. Хотів би також висловити щиру подяку представникам НУОЮА за роки співпраці й плідного партнерства в організації Міжнародної літньої школи з інтелектуальної власності.

Олексій Янов виступив перед міжнародною аудиторією з розгорнутою презентацією про структуру й напрями діяльності державної системи правової охорони інтелектуальної власності, окресливши її майбутні плани та шляхи розвитку.

У ході урочистого відкриття кожен учасник мав можливість представитися та коротко розповісти про себе майбутнім колегам по навчанню.

Відкриття Міжнародної літньої школи з ІВ – 2012 завершилося екскурсіями по приміщеннях НУОЮА та по м. Одеса, під час яких студенти й викладачі мали можливість познайомитися та поспілкуватися.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.