Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа ВОІВ в Одесі (8-19 липня 2013 року) - Міжнародна літня школа з ІВ стартувала! (8 липня 2013 року)


Міжнародна літня школа з ІВ стартувала!

8 липня 2013 року в Одесі розпочала роботу Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності, організована Державною службою інтелектуальної власності України спільно з Академією Всесвітньої організації інтелектуальної власності в рамках програми професійного розвитку спеціалістів сфери інтелектуальної власності (ІВ).

Уже п’ятий рік поспіль у липні Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності збирає в Україні студентів і викладачів з різних країн для інформаційно насиченого та продуктивного навчання. Заняття Літньої школи традиційно проводяться на базі Національного університету «Одеська юридична академія».

Урочисте відкриття Літньої школи розпочалося з вітань представників Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба), Національного університету «Одеська юридична академія» (НУОЮА).

Зокрема, побажаннями успішного навчання й нових звершень у подальшому професійному житті розпочав привітальне слово до студентів віце-президент НУОЮА, проректор з міжнародних зв’язків В’ячеслав Туляков. Він відзначив корисність такого навчання для молодих людей і підкреслив важливість розуміння того, яким чином слід застосовувати отримані знання на практиці. З його слів, наразі вкрай необхідно якнайтісніше поєднувати знання, науку та інновації з бізнес-середовищем.

Від імені Державної служби студентів привітав Олексій Янов, перший заступник Голови:

– Упевнений, що ви почерпнете з цього навчального курсу багато корисної та важливої інформації, яка стане вам у нагоді в подальшій професійній діяльності. Літня школа з ІВ стала вже щорічною традицією і є одним з важливих пунктів співпраці Державної служби та ВОІВ у напрямі підготовки фахівців у галузі ІВ. Наразі ми розпочали роботу над новим спільним проектом – він пов’язаний з розробкою Національної стратегії розвитку сфери ІВ в Україні. Я хотів би висловити щиру подяку представнику ВОІВ Рауфу Бдуі та НУОЮА в особі В’ячеслава Тулякова за роки плідного партнерства, зокрема й стосовно організації щорічної Літньої школи.

Олексій Янов зробив розгорнуту презентацію діяльності державної системи правової охорони інтелектуальної власності, окресливши основні напрями її роботи та майбутні плани на шляху розвитку. Учасники заходу ознайомилися із структурою системи, особливостями українського законодавства, дізналися про нововведення в практиці захисту прав ІВ тощо. Особливу увагу аудиторії перший заступник Голови Державної служби зосередив на аспектах міжнародного співробітництва у сфері ІВ, зазначивши з-поміж іншого, що цього року запланована реалізація спільного проекту між Державною службою та патентними службами Данії й Іспанії.

В’ячеслав Туляков

Олексій Янов

Радник Академії ВОІВ Рауф Бдуі подякував за запрошення українській стороні. Він із задоволенням відзначив велику кількість студентів та їхнє прагнення вчитися, незважаючи на літню пору. Рауф Бдуі повідомив, що наразі ВОІВ проводить 10 Літніх шкіл на рік. З його слів, в Україні працює одна з найуспішніших, тому ВОІВ має намір поглибити співпрацю з Державною службою в напрямі організації навчання.

– Протягом двох тижнів ви спілкуватиметеся з людьми, які мають великий досвід і глибокі знання у сфері ІВ. Тож використайте шанс інформаційно збагатитися на повну, – закликав студентів представник Академії ВОІВ.

Рауф БдуіПід час засідання кожен з новоспечених учасників Літньої школи коротко розповів про себе своїм майбутнім колегам по навчанню й викладачам. У виступах студентів відчувалася неймовірна енергія, наснага, прагнення отримувати нові знання, знайомитися з новими людьми й новим містом.

Завершився захід ознайомлювальною екскурсією приміщеннями НУОЮА, під час якої студенти та викладачі мали можливість ближче познайомитися й поспілкуватися. 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.