Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Засідання Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (16 липня 2012 року)


Відбулося чергове засідання Громадської ради
при Державній службі інтелектуальної власності України

  16 липня 2012 року в приміщенні Державного підприємства "Український інститут промислової власності" відбулося чергове засідання Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (далі – Громадська рада). У роботі Громадської ради взяв участь заступник Голови Державної служби Володимир Дмитришин.

Під час засідання Громадської ради було прийнято за основу Положення про Громадську раду з урахуванням внесених пропозицій; створено три комісії та обрано їх керівників, а саме Комісію з питань авторського права та суміжних прав (керівник – Калениченко Павло Анатолійович), Комісію з питань промислової власності (керівник – Черепов Леонід Володимирович) та Комісію з питань охорони прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет (керівник – Єременко Антон Віталійович); прийнято за основу План роботи Громадської ради відповідно до розміщеного на офіційному сайті Державної служби орієнтовного плану проведення консультацій для громадськості на 2012 рік; створено робочу групу щодо вдосконалення податкового законодавства України в частині, яка стосується оподаткування об’єктів інтелектуальної власності.

Учасники засідання заслухали інформацію Володимира Дмитришина про концептуальні засади внесення змін до книги четвертої Цивільного кодексу України.

Наступне засідання Громадської ради при Державній службі, на якому обрані керівники комісій представлять плани роботи на ІІ півріччя 2012 року, заплановано провести 1 серпня 2012 року.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.