Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Вакансії - Архів вакансій - Заміщення вакантних посад державних службовців (15.11.2015)


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ

(вул. Василя Липківського, 45, м. Київ, 03680)

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

1. Начальник юридичного відділу (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 26 листопада 2008 р. № 1040).

2. Головний спеціаліст юридичного відділу (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. № 1040).

3. Головний спеціаліст фінансово-організаційного відділу.

4. Головний спеціаліст відділу нормативно-правового забезпечення в сфері авторського права та суміжних прав управління державного нагляду за дотриманням законодавства в сфері інтелектуальної власності.

5. Головний спеціаліст сектору легалізації комп’ютерних програм, аналізу та організації проведення перевірок управління державного нагляду за дотриманням законодавства в сфері інтелектуальної власності.

6. Головний спеціаліст відділу нормативно-правового забезпечення управління правового забезпечення промислової власності.

7. Головний спеціаліст відділу організації захисту прав управління правового забезпечення промислової власності.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років (бажані знання та навички роботи у сфері інтелектуальної власності), вільно володіють державною мовою, відповідають вимогам, визначеним статтями 12, 23 Закону України "Про державну службу" та складуть іспит.

Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Протягом трьох днів з дати одержання повідомлення про результати конкурсу кандидат надає письмову згоду на проведення спеціальної перевірки та медичну довідку про стан здоров’я за формою № 133/О, заяву про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».

За довідками звертатися за телефоном: 494-06-68 (відділ кадрів). Документи для участі в конкурсі приймаються до 15 грудня 2015 року за адресою: 03680, м. Київ-35, вул. В. Липківського, 45, Державна служба інтелектуальної власності України.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.