Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Різне - Робоча зустріч з представниками Посольства США в Україні (19 березня 2015 року)


Робоча зустріч фахівців державної системи правової охорони інтелектуальної власності
з представниками Посольства США в Україні

19 березня 2015 року в Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбулася робоча зустріч фахівців державної системи правової охорони інтелектуальної власності з представниками Посольства США в Україні – регіональним аташе з питань інтелектуальної власності Дональдом Таунсендом, дипломатом економічного відділу Лоуренсом Пікса, а також координатором з питань інтелектуальної власності при Посольстві США в Бухаресті (Румунія) Девідом Гаппа.

У вступному слові Дональд Таундсенд повідомив, що при Міністерстві торгівлі США створена робоча група з питань співробітництва з Україною, метою діяльності якої є покращення інвестиційного клімату в нашій державі.

– У США розуміють значущість зміцнення української економіки, особливо з огляду на останні події в країні. Ми зі свого боку можемо запропонувати всебічну допомогу в цих питаннях. Звичайно, для американських компаній дуже важливим є відповідний рівень охорони та захисту інтелектуальної власності. Тому, розповідаючи про переваги та переконуючи наші компанії у вигодах економічного співробітництва з Україною, ми повинні мати гарантії в цьому напрямі, – наголосив Дональд Таундсенд.

На зустрічі були обговорені актуальні питання щодо так званої патентної ув’язки між МОЗ України та ДСІВ при реєстрації фармацевтичних препаратів у МОЗ з метою недопущення випуску на вітчизняний ринок таких фармацевтичних препаратів, які порушують права інтелектуальної власності. Також, під час розмови були обговорені деякі аспекти двосторонньої співпраці у сфері інтелектуальної власності. Зокрема, сторони домовилися про організацію проведення циклу тренінгів для експертів ДП «УІПВ». Зі свого боку американські спеціалісти запевнили у готовності надати всіляку допомогу українському патентному відомству в організації роботи та поділитися зарубіжним досвідом.

Підсумовуючи результати дискусії, заступник директора з питань експертизи ДП «УІПВ» Наталія Петрова звернула увагу на переваги патентування в Україні, зокрема й для американських заявників.

– Отримати охоронний документ в нашій країні можна відносно недорого, хоча якість українського патенту є дуже високою, що підтверджується і європейськими, й американськими фахівцями. Українське патентне відомство має статус Міжнародного пошукового органу, і, незважаючи на несприятливі умови, останнім часом кількість заявок за Договором про патентну кооперацію (РСТ) не знизилася, – зазначила Наталія Петрова.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.