Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - До Міжнародного дня ІВ - 2010 - Урочистості


Міжнародний день інтелектуальної власності - 2010

20 квітня 2010 року в Київському міському Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності. Організатори: Державний департамент інтелектуальної власності, ДП „Український інститут промислової власності” та його філія "Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг".

На початку заходу всіх присутніх привітав зі святом міністр освіти і науки України Дмитро Табачник. Він, зокрема, зазначив:

– Цього року світова спільнота святкує Міжнародний день інтелектуальної власності вже вдесяте. Відзначаючи його, ми не лише підкреслюємо визначальну роль інтелектуальної власності в нашому суспільстві, а й віддаємо належне правам інтелектуальної власності, які роблять творчість важливою рушійною силою його економічного, культурного та соціального розвитку. «Інновації об’єднують світ» – не випадково під таким гаслом світова спільнота святкує Міжнародний день інтелектуальної власності саме цього разу. Переконаний, що в умовах глобалізаційного розвитку ми зможемо консолідувати зусилля Міністерства освіти і науки України з Урядом, парламентом, науковими та бізнесовими колами задля оптимального розв’язання стратегічних питань інтелектуальної власності.

Дмитро Табачник

Дмитро Табачник зачитав вітальні телеграми від Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Голови Верховної Ради України Володимира Литвина.

Голова Держдепартаменту інтелектуальної власності Микола Паладій подякував міністрові та запевнив, що державна система правової охорони інтелектуальної власності й надалі активно працюватиме на зміцнення інтелектуального капіталу нашої держави. Також Микола Паладій привітав усіх зі святом і від імені Френсіса Гаррі – генерального директора Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Микола Паладій


З промовами виступили заступник міністра освіти і науки України Віктор Івченко, ректор Інституту інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії Володимир Пархоменко, директор Департаменту інновацій Державного агентства України з інвестицій та інновацій Олег Хименко, начальник центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України генерал-майор Олександр Василенко, який вручив грамоти від Міністерства оборони України працівникам державної системи правової охорони інтелектуальної власності, та інші.

Віктор Івченко

Володимир Пархоменко

   

Олег Хименко

Олександр Василенко


Під час заходу, що стало вже доброю традицією святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності, нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід – 2009». Серед них і досвідчені винахідники, і зовсім молоді, які вперше удостоєні почесного звання переможця. Один з них – 25-річний винахідник Андрій Лупанов, представник Донбаського державного технічного університету. Він спільно з групою винахідників переміг в номінації «Кращий винахід в регіоні» в галузі «Агропромисловий комплекс».

– Я дуже радий і гордий з приводу того, що ми стали кращими в Луганській області. Зичу всім молодим науковцям і винахідникам творчого натхнення, наснаги та віри у власні сили, – побажав Андрій Лупанов.

Учасникам урочистих заходів було дуже приємно відзначити, що цього разу вперше за останні декілька років міністр освіти і науки України Дмитро Табачник особисто вручив грамоти Міністерства науки і освіти України кращим працівникам державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

Завершуючи урочистості, Микола Паладій наголосив:
– У Міжнародний день інтелектуальної власності ми віддаємо шану винахідникам, раціоналізаторам, художникам, письменникам, композиторам, незважаючи на те, видатні це люди чи маловідомі. Вони збагачують наше життя інноваційними думками та оригінальним творчим баченням. І їхні права інтелектуальної власності, набуті завдяки власному таланту, заслуговують нашого захоплення, поваги і, звичайно ж, надійної правової охорони. Бажаю всім доброго здоров’я, творчих успіхів та нових ідей!

Ще фото >>>

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.