Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 
НАКАЗ
 
м. Київ
"07" червня 2000р.                                                                              № 175
 
Про створення державного підприємства
"Український Інститут промислової власності"
 
На виконання Указу Президента України від 15 грудня 1999 p. № 1573/99 "Про зміни у структурі центральних органів виконавчої влади" та постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2000 p. № 601 "Про утворення Державного Департаменту інтелектуальної власності у складі Міністерства освіти і науки України"
 
НАКАЗУЮ
 
  1. Створити державне підприємство "Український інститут промислової власності" на базі Державного патентного відомства України та державного підприємства "Інститут промислової власності", що ліквідуються, включити його до сфери управління Державного департаменту інтелектуальної власності та розмістити (на умовах оренди) за адресою: м Київ, вул Сім'ї Хохлових, 15.
  2. Призначити Новікова C.I. директором державного підприємства "Український інститут промислової власності", якому в місячний термін розробити і затвердити статут державного підприємства "Український інститут промислової власності" та вирішити питання його державної реєстрації згідно з чинним законодавством.
  3. Голові Державного департаменту інтелектуальної власності Паладію М.В в місячний термін: - вирішити питання щодо матеріально-технічного та фінансового забезпечення діяльності державного підприємства "Український Інститут промислової власності" і організувати проведення аудиторської перевірки фінансово-господарської діяльності Державного патентного відомства України та державного підприємства "Інститут промислової власності"; - укласти контракт з директором державного підприємства "Український Інститут промислової власності" згідно з чинним законодавством.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 
Міністр                                                                                  В. КРЕМЕНЬ
 
Наказом МОН України № 459 від 20 вересня 2000 року до цього наказу внесено зміни.
 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
Контактна інформація
вул. Глазунова, 1, м.Київ 42, 01601
 
E-mail: office@ukrpatent.org
Web: http://www.ukrpatent.org
 
Тел.: +380 (44) 494-05-05
Факс: +380 (44) 494-05-06
 

 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.