Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Семінари Євро 2012 (2010 року) - м. Київ (17 листопада 2010 року)


Регіональний науково-практичний семінар
на тему "Набуття і захист прав інтелектуальної власності
Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів"

(м.Київ, 17 листопада 2010 року)

17 листопада 2010 року в м. Київ відбувся підсумковий семінар, організований Державним департаментом інтелектуальної власності, – один із циклу заходів, які присвячені темі "Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів".

У заході взяли участь представники Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів, Державної митної служби, ТОВ "Меджістер" і патентно-юридичної агенції "Дубинський і Ошарова", Державного департаменту інтелектуальної власності, Державного підприємства "Український інститут промислової власності".

Традиційно відкрив захід та привітав учасників Володимир Жаров, перший заступник голови Держдепартаменту інтелектуальної власності:

"Сьогодні ми будемо обговорювати питання, пов’язані із захистом прав інтелектуальної власності під час підготовки й проведення фінальної частини Євро 2012. Такі семінари Держдепартамент проводить у містах, які приймають фінальні матчі чемпіонату з футболу. Заходи вже відбулися в Донецьку, Харкові, Львові, і тепер у Києві – останній. Кожного разу ми наголошуємо на важливості активної участі аудиторії та закликаємо всіх присутніх до спілкування з доповідачами й навіть до диспутів. Адже дискутування допоможе з’ясувати та вирішити відкриті проблемні питання, пов’язані з охороною інтелектуальної власності".

З привітальним словом виступив Тарас Крикун, начальник відділу координаційної роботи УЄФА, міжнародного співробітництва та інформаційного забезпечення Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів.

"Перш за все дякую організатору – Держдепартаменту інтелектуальної власності – за ініціативу й успішне проведення цілої серії семінарів.

Чемпіонат Європи з футболу – третій за масштабністю захід у світі. Тож є багато недобросовісних людей, які бажають на цьому заробити. І цим спричинене активне порушення прав інтелектуальної власності на етапах підготовки до чемпіонату та його проведення. Такі порушення можуть бути свідомими або несвідомими. Проведення ж тематичних семінарів сприяє запобіганню будь-яким правопорушенням, а отже, є, безперечно, доцільним і важливим", – зазначив Тарас Крикун.

Також учасники семінару мали нагоду заслухати доповіді на актуальні теми, які стосуються набуття й захисту прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів. 

(зліва направо) А.Горнісевич та В.Жаров

   

   

Тарас Крикун

Володимир Жаров

   

під час виступу Наталії Порохніцької

   

Анатолій Горнісевич

   

Інна Костенко

Олександр Рудольський

   

під час дискусії

 

 Підсумки циклу семінарів.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.