Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Проект Twinning: підсумки І кварталу (01.07.2014)


Проект Twinning: підсумки І кварталу

1 липня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності України (Державна служба) було проведено засідання Першої Наглядової ради проекту Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» – підбито підсумки проектної роботи в І звітному кварталі та затверджено Перший квартальний звіт.

Голова Державної служби та Керівник проекту Twinning від України Микола Ковіня відкрив засідання вітальною промовою, у якій відзначив успішне впровадження проекту, а також подякував іспанським, датським та українським колегам за плідну співпрацю, яка дозволяє ефективно організовувати необхідні заходи.

Крістіна Фернандез Ордас, директор департаменту міжнародної співпраці Іспанського відомства патентів та торговельних марок та Керівник проекту Twinning від Іспанії, подякувала українській стороні за всебічну підтримку, яка, на думку представника Іспанії, допоможе повною мірою досягти обов’язкових результатів проекту.

Пабло Роденас, постійний радник проекту Twinning, коротко окреслив напрями розвитку проекту за І квартал, поінформувавши учасників засідання про основні заходи, проведені протягом звітного періоду. Пабло Роденас розповів, наскільки напруженим був робочий графік проекту, а також подякував усім сторонам за роботу щодо вчасної імплементації запланованих заходів.

Оксана Шпиталь, начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби та Партнер постійного радника проекту Twinning, у свою чергу подякувала іспанським і датським фахівцям за їхній інтерес до проекту та прагнення долучитися до вдосконалення системи правової охорони й захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Перший радник Представництва Європейського Союзу в Україні Ніколас Бердж привітав зусилля всіх сторін, докладені протягом І кварталу цього року, а також підкреслив важливість заходів проекту у зв’язку з нещодавнім підписанням економічної частини Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, найбільший розділ якої присвячений саме питанням інтелектуальної власності.

Келд Німан Єнсен, заступник генерального директора Датського відомства патентів і торговельних марок та Молодший керівник проекту, доповів про початок роботи датських експертів над Компонентом 1 проекту Twinning, а саме – над аналізом декількох проектів законів у сфері захисту інтелектуальної власності спільно з експертами від Державної служби.

У рамках обговорення Першого квартального звіту завідувач сектора координації проектів Twinning Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Ян Якущенко висловив певні зауваження до тексту квартального звіту, підкресливши разом з тим високий рівень підготовки цього документа.

Після врахування зауважень сторін учасники засідання затвердили Перший квартальний звіт, а також попередньо визначили дату проведення Другої Наглядової ради проекту Twinning.

 

 

Келд Німан Єнсен

Крістіна Фернандез Ордас

Ніколас Бердж

Пабло Роденас

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.