Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Представники Іспанського відомства на ознайомлювальній зустрічі в Центрі інноватики (14.05.2014)


Представники Іспанського відомства на ознайомлювальній зустрічі в Центрі інноватики

14 травня 2014 року до Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (далі – Філія) завітали представники Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок, а також радник проекту Twinning.

Українські фахівці детально розповіли гостям про історію створення, місію й основні засади діяльності Філії, задачі її структурних підрозділів, про процеси підготовки, організації та проведення заходів під патронатом Державної служби інтелектуальної власності України й Державного підприємства «Український інститут промислової власності».

Керівник відділу документації Бланка Віла та керівник відділу досліджень Альберто Інзенга підготували докладну презентацію про діяльність Іспанського відомства. Особливо цікавими та корисними для фахівців Філії стали поради колег щодо дотримання європейських стандартів, упровадження системи електронного подання заявок, удосконалення веб-сайтів для кращої взаємодії з клієнтами, раціонального використання ресурсів.

Постійний радник проекту Twinning Пабло Роденас окреслив плани своєї діяльності щодо посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні у 2014 році.

Спілкування проходило в невимушеній та дружній атмосфері. У межах предметного діалогу вдалося обговорити широке коло питань у сфері інтелектуальної власності, обмінятися прикладним досвідом та проаналізувати особливості отримання патентів – як у країнах Європи загалом, так і в Іспанії зокрема.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.