Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Напрями розвитку ЦПБ: обговорення триває (13.05.2014)


Напрями розвитку ЦПБ: обговорення триває

Фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні разом з європейськими колегами продовжили роботу над визначенням шляхів подальшого розвитку цифрової патентної бібліотеки (ЦПБ).

Учасники чергової робочої зустрічі мали змогу детальніше ознайомитися з інформацією про функціонування ЦПБ. Продовживши свою попередню презентацію, Олексій Дробязко, начальник сектора системного аналізу інформаційних технологій Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (далі – ДП «УІПВ»), ознайомив аудиторію з роботою системи електронного подання заявок.

Начальник відділу інформаційно-пошукових робіт Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» ДП «УІПВ» (далі – Філія) Ольга Медведчук представила присутнім своє бачення можливих варіантів розвитку ЦПБ. Доповідачка, зокрема, відмітила доцільність переформатування ЦПБ в цифрову бібліотеку промислової власності (ЦБПВ). Вона детально проаналізувала окремі блоки ЦБПВ, у тому числі «електронний кабінет заявника». Особливо зацікавило європейських експертів питання про функціонування біржі інтелектуальної власності.

З власним думками про напрями вдосконалення ЦПБ виступив заступник директора ДП «УІПВ» з наукової роботи Петро Іваненко, який безпосередньо стояв біля джерел створення ЦПБ в Україні. Він, зокрема, наголосив на важливості врахування положень Концепції створення в Україні ЦПБ.

Петро Іваненко

Ольга Медведчук

Олексій Дробязко

Постійний радник проекту Twinning «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» Пабло Роденас та представники Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок Альберто Інзенга й Бланка Віла подякували українським фахівцям за активну співпрацю та разом з фахівцями ДП «УІПВ» склали план наступної робочої зустрічі. Європейські експерти виявили бажання відвідати Філію та безпосередньо ознайомитися з діяльністю останньої.

На завершення заходу європейські колеги відвідали Музей правової охорони інтелектуальної власності та залишили запис у Книзі почесних гостей.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.