Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING: напрями співпраці (06.05.2014)


6 травня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулася зустріч, у якій взяли участь представник Державної фундації Іспанії з питань міжнародного співробітництва, постійний радник проекту технічної допомоги ЄС TWINNING «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» Пабло Роденас, представники Американської торгівельної палати – віце-президент Тарас Качка та менеджер з питань стратегічного розвитку Ольга Гвоздьова, і начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби Оксана Шпиталь.

Пабло Роденас привітав присутніх і подякував за можливість провести переговори, спрямовані на визначення можливих варіантів та напрямів співпраці для вдосконалення правової охорони й захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Постійний радник проекту коротко проінформував колег про основні напрями реалізації проекту. Він наголосив на тому, що основна увага буде зосереджена на аналізі законодавства України з питань інтелектуальної власності та приведенні його у відповідність до законодавства ЄС, посиленні інституційного потенціалу відповідних державних установ. Крім того, передбачається організація тренінгів та низки навчальних програм для фахівців Державної служби, Державного підприємства «Український інститут промислової власності», представників Міністерства внутрішніх справ України, митних органів України, а також суддів, які розглядають справи з питань інтелектуальної власності, тощо.

Виступаючи перед аудиторією, Оксана Шпиталь окреслила сфери співпраці між Державною службою та колегами з ЄС та США, наголосила на важливості координації програм технічної та консультативної допомоги задля досягнення найбільш ефективних результатів.

У свою чергу представники Американської торгівельної палати наголосили на важливості досягнення потенційних результатів реалізації проекту TWINNING, запевнили у своїй підтримці та висловили готовність співпрацювати на взаємовигідних засадах з метою розвитку системи правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності – як на національному, так і на міжнародному рівні. Зокрема, Тарас Качка загострив увагу на тому, що наразі перед Україною відчинено «вікно можливостей», яким неодмінно варто скористатися на шляху до реформ.

Оксана Шпиталь підкреслила, що Пабло Роденас та представники інших організацій, які беруть активну участь у реформуванні та розвитку сфери інтелектуальної власності, можуть розраховувати на активну допомогу всіх фахівців державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні, та запевнила, що українська сторона всебічно сприятиме досягненню результатів, запланованих проектом.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.