Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Зустріч в рамках проекту TWINNING "Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні" (04.12.2013)


Зустріч Голови Державної служби з постійним радником Проекту технічної допомоги ЄС TWINNING

4 грудня 2013 року Голова Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Микола Ковіня зустрівся з паном Пабло Роденасом, представником Державної фундації Іспанії з питань міжнародного співробітництва, майбутнім постійним радником Проекту технічної допомоги ЄС TWINNING "Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні", який стартує в нашій державі на початку 2014 року.

Пабло Роденас

Микола Ковіня висловив подяку Пабло Роденасу за знайдену можливість завітати до України, а також запевнив іспанського колегу в абсолютній підтримці з боку Державної служби ідеї реалізації Проекту технічної допомоги ЄС TWINNING в Україні.

– Характерною рисою проектів технічної допомоги ЄС TWINNING – одних з ключових інструментів інституційної розбудови та модернізації державної служби в рамках євроінтеграційних процесів – є те, що вони суттєво відрізняються від класичних проектів Європейського Союзу. Адже проектами ЄС TWINNING передбачається не одностороння підтримка та не одностороннє надання технічної допомоги – ідеться про співпрацю партнерів, яка реалізується через систему аналогічних органів державної влади України й однієї з держав-членів ЄС. Переконаний, що обговорюваний нами проект, безумовно, сприятиме вдосконаленню системи правової охорони та захисту прав ІВ в Україні, – зазначив Микола Ковіня.

Головним питанням зустрічі став детальний аналіз шляхів реалізації вищезазначеного проекту Європейського Союзу в Україні. Упровадження Проекту технічної допомоги ЄС TWINNING відбуватиметься на базі Державної служби й передбачатиме участь як фахівців державної системи правової охорони інтелектуальної власності, так і суддів та представників низки міністерств та органів виконавчої влади.

До роботи над вищеокресленим завданням зустрічі долучилися т.в.о. начальника відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби Оксана Шпиталь і головний спеціаліст відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби Олексій Шанчук.

Довідка

На початку 2013 року був оголошений тендер у рамках реалізації Проекту технічної допомоги ЄС TWINNING “Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні”.

Улітку 2013 року за результатами тендеру виконавцем проекту був обраний консорціум Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок і Відомства Данії з питань патентів та торговельних марок.

Наразі триває робота щодо підготовки контракту на реалізацію проекту, підписання якого заплановано на найближчий час.

Майбутнім проектом передбачений аналіз низки законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності щодо їх відповідності законодавству ЄС, проведення тренінгів та низки навчальних програм для співробітників Державної служби, експертів Державного підприємства "Український інститут промислової власності", представників Міністерства внутрішніх справ України, Департаменту митної справи Міністерства доходів та зборів України, а також суддів, що розглядають справи з питань інтелектуальної власності, тощо.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.