Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING


Проект TWINNING

Проект TWINNING (Твінінг) «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» фінансується Європейським Союзом, є формою співробітництва між органами влади держав–членів Європейського Союзу та країн-бенефіціарів. В Україні він впроваджується експертами із Іспанського відомства торговельних марок та патентів, Відомства патентів та торговельних марок Данії та їх колегами з Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ).

Проект передбачає проведення аналізу деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності щодо їх відповідності законодавству ЄС, проведення тренінгів та низки навчальних програм для співробітників ДСІВ, експертів Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», представників Міністерства внутрішніх справ України, Державної фіскальної служби України, а також суддів сфери інтелектуальної власності. Загальна тривалість проекту, який офіційно стартував в Україні у травні 2014 року, становить 18 місяців. Результатом співпраці зарубіжних та вітчизняних фахівців стане підвищення ефективності захисту прав інтелектуальної власності, створення необхідних інструментів для приваблення іноземних інвестицій, передачі технологій та ноу-хау, дотримання законних прав українських правовласників.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.