Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Робоча зустріч з питань удосконалення правової охорони та захисту прав ІВ в Україні (22 липня 2014 року)


Робоча зустріч з питань удосконалення правової охорони та захисту прав ІВ в Україні

22 липня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності України в рамках проекту Твінінг «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» відбулася робоча зустріч представників Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») з колегами з Іспанського відомства патентів та торговельних марок (ІВПМ) – Луїсом Хімено та Хав’єром Роа.

Під час заходу гості детально обговорили з колегами з ДП «УІПВ» – заступником директора з питань експертизи Наталією Петровою, начальником відділення експертизи заявок на позначення та промислові зразки Ларисою Плотніковою та начальником відділення експертизи заявок на винаходи, корисні моделі та топографії інтегральних мікросхем Федором Луценком – план проведення тренінгів для експертів українського відомства, які розпочнуться наприкінці вересня 2014 року.

Українські та іспанські фахівці затвердили програми модулів, визначили кількість потенційних учасників та приблизні дати вищезазначених тренінгів. Передбачається провести п’ятитижневі теоретичні й практичні заняття, які дозволять українським колегам у деталях розглянути особливості роботи ІВПМ та Європейського патентного відомства, зокрема шляхом аналізу конкретних прикладів, які будуть надані іспанськими експертами.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.