Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Патентні повірені долучилися до роботи за проектом Twinning (27.06.2014)


Патентні повірені долучилися до роботи за проектом Twinning

27 червня 2014 року в Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбулася зустріч з питань реалізації проекту Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Участь у заході взяли патентні повірені, представники Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок – начальник відділу розгляду апеляцій Луїс Хімено Ольсіна та технічний радник з питань міжнародного співробітництва Патентного департаменту Хавьєр Вера Роа, а також Постійний радник проекту Twinning в Україні Пабло Роденас і фахівці ДП «УІПВ».

Зустріч набула форми жвавої дискусії. Іспанські експерти відповіли на запитання аудиторії, обговорили з учасниками заходу програму співробітництва. Зокрема, зупинилися на тому, що і як може бути вдосконалено, які питання потребує найбільшої уваги тощо. Патентні повірені виступили з рекомендаціями та побажаннями щодо подальших напрямів роботи в рамках проекту.

Протягом двох попередніх днів європейські фахівці знайомилися з робочим процесом в ДП «УІПВ», заявками, які надходять до закладу експертизи, базами даних, консультувалися з українськими колегами.

Як зазначив Хавьєр Вера Роа, за результатами зустрічі планується підготувати звіт щодо розробки проекту навчальної програми для експертів. Він зауважив, що найкраще вдосконалювати знання та навички вдається на практиці, тому організація навчальних курсів – важлива ланка роботи, необхідної для реалізації проекту Twinning.

Іспанські фахівці повідомили, що відповідно до навчальної програми буде розроблено та проведено низку тренінгів та підготовлено декілька тренерів безпосередньо з числа українських експертів.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.