Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Представники Інтернет-ринку – ключові учасники в процесі розробки методології оцінки рівня піратства (26.02.2015)


Представники Інтернет-ринку – ключові учасники в процесі розробки методології оцінки рівня піратства

26 лютого 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України головний радник Данського патентного відомства Кеннет Райт зустрівся з представниками Інтернет-ринку.

Безпосередня участь приватного сектору в наданні статистичних даних щодо порушень авторського права в мережі Інтернет та розповсюдження нелегального контенту є визначальною в підготовці вихідних матеріалів для розробки методології оцінки рівня піратства в Україні, – вважає Райт.

Зустріч з європейським експертом, який працює цей тиждень в Україні в рамках проекту ЄС Twinning, проходила в цікавому дискусійному форматі та дружній атмосфері. Кожен з учасників, а це ключові гравці ринку – і правовласники, і провайдери, і представники асоціацій, – озвучили Райту можливі проблеми, які можуть виникнути під час оцінки зазначеного виду порушень в Україні. Однією з таких проблем може стати брак опорної цифри порушень авторського права в мережі Інтернет, від якої можна було б відштовхнутися європейським експертам.

У свою чергу Кеннет Райт відмітив, що для нього наразі є очевидним формування в Україні внутрішнього ринку легального контенту/платформ. А це означає, використання відповідної моделі методології чесними представниками зазначеного ринку неминуче – передусім у процесі залучення інвестицій для їхнього бізнесу. Адже Інтернет-індустрія – це територія, де заробляють гроші.

Учасники заходу запевнили Райта у своїй підтримці – вони нададуть колезі всю наявну інформацію, отриману свого часу під час проведення просвітницьких заходів і тематичних опитувань споживачів та зацікавленої громадськості.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.