Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Триває робота над аналізом відповідності українського законодавства вимогам директиви ЄС (25.05.2015)


Триває робота над аналізом відповідності українського законодавства вимогам директиви ЄС

Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ) спільно з європейськими експертами продовжує роботу з удосконалення українського законодавства у сфері інтелектуальної власності (ІВ) у рамках реалізації проекту Twinning “Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні”.

Суддя Верховного суду Італії, член Першої палати з розгляду справ у сфері ІВ, банкрутства, сімейних справ Вітторіо Рагонесі проаналізував відповідність положень Господарського процесуального кодексу України та Цивільного процесуального кодексу України вимогам Директиви № 2004/48/ЄС.

Він надав фахівцям ДСІВ свої рекомендації для їх врахування під час роботи з оптимізації чинного законодавства.
Італійський суддя порадив додати до загальних положень у зазначених вище кодексах також і окремі норми, які стосуються прав ІВ.

Більш детально пан Рагонесі зупинився на розгляді порядку вжиття заходів для забезпечення доказів та позовів у спорах про захист прав ІВ. На думку європейського експерта, на окрему увагу заслуговують питання доказування розміру збитків – відповідній проблематиці мають бути присвячені окремі норми кодексів.

Начальник управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ Інна Шатова зазначила, що пропозиції італійського фахівця будуть враховані під час імплементації норм європейського законодавства.

У ході зустрічі було вирішено, що протягом цього тижня Вітторіо Рагонесі врахує коментарі спеціалістів ДСІВ під час створення фінальної версії свого звіту.

Вітторіо Рагонесі

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.