Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Обговорено перспективи проведення навчальних тренінгів у рамках проекту Twinning (24 липня 2014 року)


Обговорено перспективи проведення навчальних тренінгів у рамках проекту Twinning

24 липня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулася робоча зустріч експертів Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок - Луїса Хімено Ольсіна та Хав’єра Вера Роа - з членам Апеляційної палати Державної служби.

Під час зустрічі європейські фахівці запросили членів Апеляційної палати до участі у запланованих на осінь тренінгах для експертів Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ»), що передбачено у рамках реалізації проекту Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Зі свого боку, заступник начальника управління правового забезпечення та захисту прав – начальник відділу промислової власності Державної служби Інна Шатова подякувала іспанським колегам за запрошення. Вона підкреслила важливість участі членів Апеляційної палати у тренінгах такого зразка, оскільки фахівці ДП «УІПВ» та члени Апеляційної палати мають застосовувати спільний підхід до розгляду заявок на об’єкти промислової власності.

Також було обговорено можливість проведення під час тренінгів додаткових модулів, які будуть присвячені виключно питанням розгляду апеляцій. Українська сторона планує підготувати список важливих та цікавих тем, які іспанські експерти пообіцяли врахувати під час розробки навчальної програми для таких модулів.

 

 

Луїс Хімено Ольсіна

Інна Шатова

Хав’єр Вера Роа

Ірина Василенко

Пабло Роденас

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.