Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Європейські експерти та українські Інтернет-провайдери дійшли згоди в баченні антипіратського законопроекту (20.07.2015)


20 липня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбулася зустріч радників проекту ЄС TWINNING – Голови Ради авторського права Угорщини Міхалі Фічора й експерта з Європейського відомства публічного права Іоанніса Кікіса – з українськими Інтернет-провайдерами.

Фахівці ДСІВ, європейські колеги та Інтернет-провайдери обговорили проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет».

За словами Голови ДСІВ Алли Жарінової, Міхалі Фічор, знаючи бачення правовласників, став ініціатором зустрічі з іншими представниками ринку інтелектуальної власності (ІВ) України – провайдерами, – аби дізнатися також їхню думку про антипіратський законопроект.

Міжнародний експерт наголосив на важливості того, щоб названий документ відповідав усім вимогам Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також враховував найкращі практики провідних європейських країн.

«Україна має забезпечити мінімальні стандарти захисту авторського права в мережі Інтернет. І коли ми виконаємо рекомендації Директиви ЄС у цьому законопроекті, то суттєво наблизимося до поставленої мети. Якщо правовласник звертається до провайдера з повідомленням про порушення прав ІВ, тобто незаконне розміщення на Інтернет-ресурсі своїх матеріалів, то провайдер має відреагувати негайно на цю заяву та якнайшвидше видалити піратський контент. Така система працює в більшості країн ЄС і є справді дієвою», – пояснив Міхалі Фічор.

Провайдери погодилися з думкою європейського експерта та зауважили, що під час доопрацювання законопроекту потрібно буде також звернути неабияку увагу на деталізацію термінів.

Учасники круглого столу дійшли згоди щодо загальної концепції антипіратського законодавчого акта та необхідності виконання вимог директиви ЄС.

Найближчим часом – після опрацювання останньої версії проекту закону – провайдери надішлють до ДСІВ свої зауваження та пропозиції.

А на цьому тижні ДСІВ та міжнародні експерти проекту TWINNING продовжать роботу над аналізованим законопроектом.

У свою чергу Міхалі Фічор відзначив високий рівень професіоналізму фахівців ДСІВ та сподівається, що результатом ефективної співпраці стане законопроект, який підтримають більшість учасників ринку телекомунікаційних послуг, а виконання в подальшому положень цього документа покращить захист прав ІВ в мережі Інтернет.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.