Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Українські та іспанські фахівці обмінялися досвідом роботи (18-24.01.2015)


Українські та іспанські фахівці обмінялися досвідом роботи

Наприкінці січня 2015 року в містах Мадрид та Аліканте, Королівство Іспанія, відбувся візит представників Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») до Відомства з патентів і торговельних марок Королівства Іспанія (Відомство Іспанії) та до Офісу з гармонізації внутрішнього ринку.

Захід пройшов в рамках проекту TWINNING «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Під час навчального візиту українська делегація ознайомилася з історичними передумовами розвитку та сучасними аспектами діяльності системи охорони та захисту прав інтелектуальної власності (ІВ) Королівства Іспанія. Європейські експерти поділилися інформацією про функціонування платформи міжнародного співробітництва у вищезгаданій галузі, розповіли про особливості судових і юридичних практик Королівства Іспанія, а також окреслили механізми запобігання конкретним порушенням прав інтелектуальної власності.

Програма заходу передбачала з-поміж іншого й огляд іспанської системи інституційної координації; аналіз напрямів роботи міжгалузевої комісії з боротьби з порушеннями прав промислової власності; ознайомлення зі специфікою функціонування робочих груп з питань законодавства, статистики, інформування громадськості тощо.

Значна увага була приділена питанням гармонізації іспанського законодавства відповідно до Директиви 2004/48/ЄС. Фахівці ознайомилися з реєстром вхідної документації та роботою служби інформації, структурою та функціонуванням департаментів відомства, практикою використання баз даних об’єктів промислової власності, інструментами фонду співпраці Європейської мережі торгівельних марок і промислових зразків, системою контролю якості. Також були обговорені особливості структури та функціонування обсерваторії порушення прав промислової власності, структури департаменту послуг для користувача.

Участь у зазначеному заході надала можливість українським делегатам представити державну систему правової охорони інтелектуальної власності України на міжнародному рівні та ознайомитися зі світовим досвідом і сучасними тенденціями у сфері правової охорони об’єктів права ІВ. Безперечно, це сприятиме подальшому розвитку та вдосконаленню охорони й захисту відповідних прав в Україні згідно з найвищими стандартами, яких дотримуються провідні патенті відомства зарубіжжя.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.