Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Оцінка рівня піратства: міжнародний досвід (10-11.03.2015)


Оцінка рівня піратства: міжнародний досвід

10 – 11 березня 2015 року в Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбувся навчальний семінар «Презентація міжнародного досвіду з оцінки рівня піратства», участь у якому взяли представники правоохоронних, контролюючих, митних та судових органів і фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

Викладачами семінару стали радники Данського відомства з патентів і торгівельних марок Кеннет Райт та Філ Люїс. У своїх презентаціях і під час практичних вправ європейські експерти проаналізували міжнародний досвід з оцінки рівня піратства, а також приділили значну увагу питанням опрацювання української статистики та визначення рівня відповідних порушень в Україні.

Фахівці розповідали про вплив злочинності у сфері інтелектуальної власності на економіку, про цінність інтелектуального продукту для суспільства, зупинилися на аспектах охорони здоров’я та безпеки споживачів, боротьби з організованою злочинністю тощо. Зі слів Кеннета Райта, Уряд повинен активно долучатися до вирішення питань, пов’язаних зі сферою інтелектуальної власності, та належним чином захищати права громадян.

Під час семінару викладачі говорили про розробку засобів і ресурсів для побудови модулю «Обмін, Розуміння і Статистика», базу даних правоохоронних органів та ACIST, генеральний податковий директорат ЄС. Також учасники детально розглянули та обговорили моделі оцінювання піратства, такі як RAND, OECP, «Envisional» та ін.

На завершення заходу було проведено практичне заняття, під час якого європейські експерти поділилися з українськими колегами своїми напрацюваннями стосовно методики оцінки рівня піратства в Україні. Як зазначив Кеннет Райт, з метою розробки оптимальної сукупності способів і прийомів визначення цього показника поєднувалися декілька методик, які використовуються в ЄС.

Захід відбувся в рамках проекту ЄС Twinning «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.