Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Розпочав роботу черговий тренінг для суддів у рамках проекту ЄС Twinning (01.12.2015)


Розпочав роботу черговий тренінг для суддів у рамках проекту ЄС Twinning

1 грудня 2015 року в приміщенні Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) розпочато тренінг для представників судів загальної юрисдикції України в рамках проекту Європейського Союзу (ЄС) Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

До участі в заході запрошено представників судової гілки влади, зокрема Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Апеляційного суду м. Києва, районних судів м. Києва, апеляційних судів різних регіонів України.

Голова Державної служби інтелектуальної власності України Алла Жарінова, коментуючи захід, зазначила:

- Впевнена, що плідна співпраця наших та іспанських колег в рамках цього тренінгу принесе користь не тільки українській стороні, але і європейській, оскільки проект Твінінг передбачає саме взаємний обмін досвідом між його учасниками. Я вважаю, що нашим суддям теж є чим поділитися з європейськими колегами.

Під час тренінгу, який проводять Голова Апеляційного господарського суду м. Мадрид Анхель Гальго та Голова Апеляційного господарського суду м. Аліканте Енріке Гарсія-Чамон, українські фахівці мають унікальну можливість ознайомитися з основними засадами та принципами правового захисту об’єктів промислової власності в ЄС та дізнатися з перших вуст про реальні приклади судової практики Іспанії та ЄС стосовно патентів, знаків для товарів і послуг та об’єктів авторського права й суміжних прав.

Відкриваючи тренінг, постійний радник проекту Twinning в Україні Пабло Роденас подякував іспанським фахівцям за надану можливість зустрітися із суддями високого рангу, які мають багаторічний досвід розгляду справ, пов'язаних з правами інтелектуальної власності (ІВ) у державах-членах ЄС. За словами радника, основною метою семінарів і тренінгів проекту Twinning продовжує залишатися надання українським фахівцям необхідної інформації про законодавство ЄС у сфері ІВ та забезпечення активного обміну досвідом. Інформацію, отриману під час тренінгу, українські судді зможуть використовувати у своїй практиці вже незабаром, після набрання чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

У вступній промові Анхель Гальго підкреслив, що сьогодні українські реалії нагадують йому Іспанію часів вступу до ЄС – на державу тоді так само очікували масштабна реформа та системна адаптація законодавства для забезпечення захисту прав ІВ на європейському рівні. За словами Анхеля Гальго, високий рівень роботи фахівців судової гілки влади відіграє дуже велику роль в успішній реалізації вищеокреслених завдань: важливою є синхронна ефективна робота одразу двох систем – національної та європейської.

Програму тренінгу проекту Twinning для представників судів загальної юрисдикції України розраховано на три дні.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.