Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа ВОІВ в Одесі (18-29 липня 2011 року) - Вітаємо випускників Літньої школи з ІВ-2011! (29 липня 2011 року)


Вітаємо випускників Літньої школи з ІВ-2011!

Сьогодні в Міжнародній літній школі з інтелектуальної власності день радості та суму. Радість від успішного завершення курсу й сум від близького розставання переповнювали вчорашніх учнів. Вони обмінювалися візитками, давали одне одному обіцянку неодмінно зустрітися знову, ще раз і ще раз переглядали фотографії – яскраве нагадування про два навчальні тижні. Організатори заходу підготували для кожного студента диски та флешки з інформаційними матеріалами про роботу Літньої школи з ІВ-2011 та з фотоальбомом із знімками її учасників.

 


Під час урочистого засідання з вітальним словом виступила начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Олена Щербакова.

Олена ЩербаковаВона відзначила значні студентські досягнення, здобуті за час навчання, і побажала сертифікованим випускникам незмінних успіхів у подальшому професійному житті.

– Проведення Міжнародної літньої школи з ІВ Державною службою інтелектуальної власності України (Державна служба) спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) та Національним університетом «Одеська юридична академія» (НУ ОЮА) стає вже традиційним. І надзвичайно приємно, що школа приваблює слухачів з усього світу. Цього року серед учасників заходу представники різних країн – Австрії, Кенії, Малайзії, Російської Федерації та ін. Звичайно, більшість студентів з України, і дуже добре, що наша молодь дедалі більше цікавиться питаннями інтелектуальної власності та планує пов’язати свою майбутню професійну діяльність з цією сферою. Рівень підготовки студентів, якість їхньої роботи та їхня зацікавленість діяльністю державної системи правової охорони інтелектуальної власності України говорять про те, що ця галузь у нашій державі є вагомою й авторитет України на світовій арені зростає. Сподіваюся, що випускники задоволені отриманими знаннями, а також умовами навчання й проживання, створеними приймаючою стороною – НУ ОЮА, – і роз’їдуться по домівках з чудовими враженнями, а іноземні учасники повертатимуться до своїх країн ще й з Україною в серці.

Хочу зазначити, що Державна служба націлена на подальший розвиток співробітництва з іншими країнами в напрямі розбудови галузі ІВ. Показником ефективності нашого співробітництва з ВОІВ є залучення міжнародних експертів до роботи в Літній школі. Ми дуже зацікавлені в професійній підготовці спеціалістів у сфері ІВ, і Літня школа з ІВ – це лише один із заходів, який Державна служба організовує з навчальною метою разом з ВОІВ. У межах програми співробітництва Уряду України з ВОІВ на 2010 – 2012 роки Державною службою заплановано низку заходів, спрямованих на вдосконалення правової охорони інтелектуальної власності, зокрема, системи освіти в цій галузі, – повідомила Олена Щербакова.

У свою чергу випускники подякували за прекрасну організацію навчання в Одесі, можливість збагатитися знаннями у сфері ІВ, знайти нових друзів, обмінятися досвідом і поспілкуватися з фахівцями різних країн.

У рамках засідання Олена Щербакова вручила студентам сертифікати про завершення навчання в Міжнародній літній школі з ІВ-2011.

   

   

   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.