Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа ВОІВ в Одесі (20-30 липня 2009 року) - Літній школі з інтелектуальної власності 2010 в Україні - бути!


31 липня 2009 року закінчила свою роботу двотижнева Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності, яка проходила в м. Одеса. Слухачі отримали нові знання та досвід у сфері інтелектуальної власності, сертифікати про успішне закінчення літньої школи, а також незабутні враження про привітну Україну, гостинну Одесу і творчу співдружність викладачів і студентів з 11 країн світу.Викладач із Великобританії, експерт з інтелектуальної власності Рон Марчант поділився своїми враженнями про першу літню школу з інтелектуальної власності в Україні:

«У цій школі мені сподобалось все: чудово облаштовані класи, зацікавленість і обізнаність студентів та їх бажання почерпнути нові знання, а також високий викладацький рівень моїх колег – викладачів з України. Це все дає підстави для того, щоб проводити в Україні такі школи регулярно». 

Рон Марчант

Вітаючи учасників школи з успішним закінченням навчання, начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Держдепартаменту інтелектуальної власності Олена Щербакова зазначила:

«Це перша Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності, яка відбулась в нашій країні. Організовуючи захід, ми намагалися врахувати все до найменших дрібниць для того, щоб учасникам школи було комфортно навчатися і відпочивати. З огляду на дружню й творчу атмосферу, яка панувала в школі, тісну взаємодію викладачів і студентів, активну участь слухачів у навчальному процесі, висновок один - захід пройшов успішно.

Проведення літньої школи з інтелектуальної власності в Україні має для нас величезне значення. По-перше, це демонструє рівень нашого відомства у міжнародній спільноті, його активну участь у всіх головних стратегічних напрямах діяльності ВОІВ.

По-друге, привертає увагу суспільства до освіти в сфері інтелектуальної власності як з боку викладацької, так і з боку навчальної діяльності.

По-третє, що також важливо, привертає увагу до України з точки зору іноземного туризму. А загалом, все це піднімає імідж нашої країни та сприяє її інтеграції у світові інституції.

Я впевнена, що майбутні літні школи з інтелектуальної власності, які проходитимуть в Україні, користуватимуться серед вітчизняних та іноземних спеціалістів такою ж популярністю, як і школа в Женеві».

Олена Щербакова

Від імені слухачів школи зі словами подяки виступив Жозе Таварес (Швейцарія).  Він зазначив: «Ця школа залишить в наших серцях незабутні спогади, адже всі ми тут були як одна велика дружня сім’я. Нам створили всі умови для продуктивного навчання і повноцінного відпочинку. Від імені нашого інтернаціонального студентського братства хочу подякувати Держдепартаменту, Одеській національній юридичній академії та ВОІВ за високий рівень організації та проведення цього заходу. Для багатьох з нас участь у цій школі дала можливість не тільки вирости в професійному сенсі, а й відкрити для себе Україну».

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.