Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа в Києві (25-31 липня 2016 року) - У Києві розпочала свою роботу Літня школа з інтелектуальної власності – 2016!


У Києві розпочала свою роботу Літня школа з інтелектуальної власності – 2016!

25 липня 2016 року в Києві відбулось урочисте відкриття Літньої школи інтелектуальної власності (базового курсу). Представники Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) традиційно стануть лекторами цього корисного для розвитку сфери ІВ заходу.

Літню школу урочисто відкрила директор НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, д.ю.н., член-кореспондент НАПрН України, професор Олена Орлюк. Вона, зокрема, привітала учасників заходу, наголосивши на значимості запланованого навчання.

«Сьогодні вже втретє в столиці розпочала свою роботу Літня школа з інтелектуальної власності. Важливо, що співорганізаторами заходу традиційно є НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та ДСІВ. Упродовж тижня вони матимуть за честь представляти Літню школу та ділитися досвідом, здобутим на теренах становлення національної системи ІВ», ‒ зазначила Олена Орлюк.

 

Олена Орлюк

 

Вона також розповіла, що в цьому році Літню школу підтримало багато професіоналів з ІВ: «До проведення Літньої школи долучився Інститут інтелектуальної власності НУ "ОЮА". Серед наших експертів керівники провідних патентних та юридичних фірм, радники та фахівці з ІВ, які отримали свій практичний досвід у «Пахаренко і партнери», «Боровик і партнери», «LCF», Eterna Law Kyiv, «Axon Partners», «Aequo», «Синергія», «Чернобай та партнери», «IPjurix», ЛЖВ тощо. І, як завжди, ‒ спеціалісти ДСІВ та Укрпатенту, найкращі судові експерти, науковці, освітяни», ‒ прокоментувала лекторський склад Школи пані Орлюк.

Загалом до Літньої школи в цьому році подали заявки понад 120 слухачів з усієї України. Серед них як студенти, так і дипломовані магістри, молоді юристи й ті, хто має намір стати патентними повіреними, а також освітяни, що викладають курси з ІВ в університетах країни, та адвокати-практики.

У перший день занять з базового курсу перед учасниками Літньої школи виступили:

- начальник управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ Інна Шатова з доповіддю «Міжнародне співробітництво ДСІВ у сфері ІВ»;
- заступник директора департаменту – начальник відділу державної політики у сфері інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Богдан Падучак з доповіддю «Функції відомств ІВ. Національна система інтелектуальної власності України»;
- директор НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Олена Орлюк з доповіддю «Освіта та дослідження ІВ»;
- радник Юридичної групи «LCF» Юлія Атаманова з доповіддю «Роль ІВ для розквіту і процвітання»;
- завідувач Лабораторії правового забезпечення науки і технологій НДІ ІВ НАПрНУ Геннадій Андрощук з доповіддю «Недобросовісна конкуренція та антимонопольне законодавство».

 

Інна Шатова

Літня школа - 2016 у Києві

   

Богдан Падучак

Геннадій Андрощук

 

Другий день Літньої школи (26 липня) присвячений практичному кейсу з авторського права. Учасники заходу мали можливість поставити запитання практичної направленості щодо авторського права та суміжних прав начальнику відділу нормативно-правового забезпечення у сфері авторського права та суміжних прав ДСІВ Олексію Арданову та асистенту кафедри інтелектуальної власності КНУ імені Тараса Шевченка Любові Майданик. Остання розповіла про колективне управління авторським правом і суміжними правами.

 

Олексій Арданов

Літня школа - 2016 у Києві

 

Також слухачі поспілкувались з провідними юристами, що захищають об’єкти авторського права в онлайн-ресурсах: керівник практики інтелектуальної власності, старший юрист Eterna Law Kyiv Ілларіон Томаров поділився досвідом щодо охорони об’єктів ІВ в мережі Інтернет, а Дмитро Гадомський (CEO, партнер «Axon Partners») розповів про використання об’єктів ІВ в соціальних мережах та на інших онлайн-ресурсах.

Цьогорічний навчальний курс Літньої школи триватиме з 25 по 31 липня. Захід проходить на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ).

Літня школа - 2016 у Києві

Літня школа - 2016 у Києві

   

Дмитро Гадомський

Ілларіон Томаров

   

Літня школа - 2016 у Києві

Літня школа - 2016 у Києві

   

Літня школа - 2016 у Києві

Літня школа - 2016 у Києві

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.