Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа в Києві (25-31 липня 2016 року) - Літня школа з інтелектуальної власності мотивує працювати та розвивати сферу ІВ!


Літня школа з інтелектуальної власності мотивує працювати та розвивати сферу ІВ!

30 липня 2016 року в Києві закінчила свою роботу тижнева Літня школа з інтелектуальної власності (базовий курс): урочисто вручено сертифікати її учасникам і викладачам.

Представники Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) були активними спікерами цього заходу.

Зокрема, помічник заступника директора Укрпатенту Галина Добриніна розповіла слухачам про використання патентної інформації. Начальник відділу організації захисту прав та розгляду звернень громадян Укрпатенту Микола Потоцький поділився практичним досвідом щодо забезпечення захисту прав ІВ в судах: проаналізував особливості складання позовної заяви та розглянув приклади опрацювання відповідних звернень Апеляційною палатою. А головний фахівець відділу організації захисту прав та розгляду звернень громадян Укрпатенту Олена Лєвічева зосередила увагу на торговельних марках, географічних зазначеннях та специфіці роботи Мадридської системи. 

Також учасники Літньої школи мали можливість отримати нові знання (у тому числі в межах цікавого практичного кейсу), заслухавши презентації практиків-юристів сфери ІВ, судових експертів, патентних повірених і науковців.

Вітаючи випускників з успішним закінченням навчання, директор НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, д.ю.н., член-кореспондент НАПрН України, професор Олена Орлюк зазначила:

– Завершилася чергова Літня школа з інтелектуальної власності: слухачам пройшли базовий курс з ІВ за програмою WIPO та виконали завдання практичних кейсів з національного досвіду правової охорони й захисту прав ІВ. Укотре хочу подякувати всім нашим спікерам – ви найкращі! Сьогодні наші «школярі» говорили про те, наскільки насиченим і результативним став для них цей тиждень: була надана чудова можливість отримати знання з ІВ від представників різних напрямів і сфер, яких об’єднали дві ключові риси – любов до інтелектуальної власності та високий професіоналізм. – Пані Орлюк подякувала всім співорганізаторам Літньої школи за співпрацю та підтримку й висловила сподівання, що отриманий протягом заходу досвід стане корисним для слухачів не залежно від виду їхньої діяльності та мотивуватиме збагачених знаннями спеціалістів розвивати й удосконалювати галузь ІВ.

 

Галина Добриніна

Олена Лєвічева

   

Микола Потоцький

Олена Орлюк

 

Цьогорічний навчальний курс Літньої школи тривав з 25 по 30 липня. Захід традиційно проходив на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ). Організатори: НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та ДСІВ.

 

25-30.07.2016 - Літня школа з інтелектуальної власності в Києві

25-30.07.2016 - Літня школа з інтелектуальної власності в Києві

   

25-30.07.2016 - Літня школа з інтелектуальної власності в Києві

25-30.07.2016 - Літня школа з інтелектуальної власності в Києві

   

25-30.07.2016 - Літня школа з інтелектуальної власності в Києві

25-30.07.2016 - Літня школа з інтелектуальної власності в Києві

   

Юрій Охромєєв

25-30.07.2016 - Літня школа з інтелектуальної власності в Києві

   

25-30.07.2016 - Літня школа з інтелектуальної власності в Києві

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.