Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Адміністративні послуги - Стандарти надання адміністративних послуг


1. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративних послуг з видачі патенту України на винахід і патенту України на корисну модель та їх дублікатів (PDF, 0,22 МБ)

2. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративних послуг з видачі патенту України на промисловий зразок та його дубліката (PDF, 0,21 МБ)

3. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративних послуг з видачі свідоцтва України на знак для товарів і послуг та його дубліката (PDF, 0,20 МБ)

4. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративних послуг з видачі свідоцтва про реєстрацію права на використання зареєстрованого кваліфікованого зазначення походження товарів та його дубліката (PDF, 0,23 МБ)

5. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративних послуг з реєстрації топографії інтегральної мікросхеми та видачі дубліката свідоцтва про реєстрацію топографії інтегральної мікросхеми (PDF, 0,22 МБ)

6. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративної послуги з видачі свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного) (PDF, 0,16 МБ)

7. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративної послуги з видачі контрольних марок на розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних (PDF, 0,20 МБ)

8. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративних послуг з видачі свідоцтва про державну реєстрацію авторського права на твір, його дубліката та реєстрації договору, який стосується права автора на твір (PDF, 0,35 МБ)

9. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративних послуг з видачі, переоформлення свідоцтва про облік організації колективного управляння та видачі його дубліката (PDF, 0,20 МБ)

10. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративних послуг з видачі свідоцтва про внесення відомостей до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення (PDF, 0,16 МБ)

11. Стандарт надання Державною службою інтелектуальної власності України адміністративних послуг з видачі свідоцтва про визначення організації колективного управління уповноваженою організацією та його дубліката (PDF, 0,18 МБ)

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.