Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа ВОІВ в Одесі (8-19 липня 2013 року) - Літня школа з ІВ-2013 завершена. Вітаємо випускників! (19 липня 2013 року)


Літня школа з ІВ-2013 завершена.
Вітаємо випускників!

Випускники Міжнародної літньої школи з інтелектуальної власності – 2013 отримали сертифікати про успішне її закінчення. Організатори підготували для кожного флешки з презентаціями викладачів та фотоальбомом, який умістив детальний щоденний фотозвіт про участь у навчанні.

Сьогодні колишні студенти відмінно захистили свій груповий проект, який ретельно готували та обговорювали з одногрупниками та викладачами напередодні. Випускників переповнює радість від успішного завершення курсу, але неминучість близького розставання додає вчорашнім колегам по навчанню трішки суму. Молоді люди обмінювалася візитками, давали одне одному обіцянку неодмінно зустрітися знову, укотре переглядали численні фотографії – яскраве нагадування про насичені навчальні тижні.

У ході урочистого засідання, на якому студентам вручили документи про закінчення Літньої школи, перед присутніми виступила помічник директора Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») з міжнародних питань Марія Стоянова. Вона привітала сертифікованих випускників, відзначила значні студентські досягнення, здобуті за час навчання, і побажала всім незмінних успіхів у подальшому професійному житті. Зокрема, представник ДП «УІПВ» зазначила:

– Міжнародна літня школа з ІВ проводиться Державною службою інтелектуальної власності України (Державна служба) спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) уже п’ятий рік поспіль. І мені надзвичайно приємно, що цей захід став традиційним, а Літня школа в Одесі приваблює слухачів з усього світу. Цього року значна частина студентів з України, і це дуже добре, що наша молодь дедалі більше цікавиться питаннями інтелектуальної власності та планує пов’язувати свою майбутню професійну діяльність з цією сферою. Сподіваюся, що випускники задоволені отриманими знаннями, а також умовами навчання, які підготували для них організатори. Хочеться подякувати також і представникам Національного університету «Одеська юридична академія», на базі якого проводяться заняття Літньої школи. Гадаю, наші випускники роз’їдуться по домівках з чудовими враженнями і про два тижні навчання, і про чудове місто, і про нових друзів. А іноземні учасники обов’язково ще не раз повернуться в Україну, зміцнюючи зв’язки між країнами в галузі ІВ для стабільного її розвитку.

Марія Стоянова підкреслила, що Державна служба націлена на подальший розвиток співробітництва з ВОІВ, а також іншими державами в напрямі розбудови сфери ІВ. Про поглиблення співпраці, у тому числі й щодо організації навчання, говорили й представники ВОІВ, зокрема директор департаменту співробітництва з країнами з перехідною економікою та розвиненими країнами Міхаль Свантнер і радник Академії ВОІВ Рауф Бдуі. Зі слів Марії Стоянової, Державна служба наразі дуже зацікавлена в системній професійній підготовці спеціалістів у галузі ІВ, і Літня школа з ІВ – лише один із заходів, який організовується з навчальною метою українським органом виконавчої влади разом з ВОІВ.

– У межах програми співпраці заплановано низку заходів, спрямованих на вдосконалення правової охорони інтелектуальної власності, зокрема, у вересні цього року Державна служба за підтримки ВОІВ проводить Міжнародну конференцію в Ялті, присвячену актуальним питанням ІВ, на жовтень заплановано проведення міжнародного семінару щодо правової охорони торговельних марок, – повідомила Марія Стоянова.

У свою чергу, випускники Літньої школи подякували за прекрасну організацію навчання в Одесі, можливість збагатитися знаннями з ІВ, знайти нових друзів, обмінятися досвідом, поспілкуватися з досвідченими фахівцями у сфері ІВ з різних країн.

 

   

   

   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.