Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - IX Міжнародний салон "Новий час" (2013)


 IX Міжнародний салон "Новий час"

(26 – 28 вересня 2013 року, м. Севастополь, АР Крим)


28 вересня 2013 року в Севастополі закінчили роботу ІХ Міжнародний салон винаходів і нових технологій "Новий час" (Салон) та VІІІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок.

Участь у роботі цьогорічного Салону в Севастополі взяли винахідники та національні інноваційні організації, товариства, асоціації, підприємства й фірми з майже 40 країн світу: Алжиру, Аргентини, Бельгії, Іспанії, Китаю, Кореї, Нігерії, Німеччини, Польщі, Румунії, США, Угорщини, Франції, Чехії та ін.

До учасників і гостей Салону з вітальним листом звернувся Прем’єр-міністр України Микола Азаров, який, зокрема, відзначив зростання інтересу до нашої держави з боку іноземних партнерів для науково-технічного та інноваційного співробітництва. На переконання Миколи Азарова, севастопольський Салон позитивно вплине на розвиток міжнародного діалогу між винахідниками, представниками бізнесу й громадськістю. Прем’єр-міністр запевнив, що Уряд, у свою чергу, докладатиме максимум зусиль для зростання національної економіки, технологічного оновлення виробництва, поліпшення інвестиційного клімату в країні та вдосконалення ринку інтелектуальної власності.

У рамках Салону відбулися виставка-ярмарок розробок і нових технологій у галузі енергоефективності та енергозбереження, виставки "Інновації в туризмі", "Культурні інновації", "Інновації в екології". Також було підбито підсумки Міжнародного конкурсу молодіжних інновацій і розробок для молоді віком до 25 років.

Від імені Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) та Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (ДП "УІПВ") переможцям було вручено спеціальні призи й почесні кубки.

Коментуючи результати Салону, Голова Державної служби Микола Ковіня зазначив:

– Вважаю, що севастопольський Салон на сьогодні є найбільшим інтелектуальним творчим майданчиком в Україні, що надає учасникам унікальну можливість представити громаді свої досягнення, налагодити професійні зв’язки, окреслити шляхи співробітництва, у тому числі й міжнародного. Такі заходи, безперечно, позитивно позначаються на розвитку національної економіки, забезпечують формування ринку інтелектуальної власності, покращують імідж України на світовій арені.

З його слів, активна багаторічна участь у заході шанованих винахідників, фахівців галузі інтелектуальної власності, представників бізнесу, інноваційних організацій і підприємств багатьох країн, безсумнівно, підкреслює професійний успіх і високий рівень Салону.

Нагадаємо, що серед організаторів Салону Міністерство освіти і науки України, Державна служба, ДП "УІПВ", Севастопольська міська державна адміністрація, Севастопольська міська рада, Міжнародна федерація асоціацій винахідників (м. Будапешт), Агенція сприяння науці і новаціям "Новий Час" (м. Севастополь), Міжнародний інноваційний клуб "Архімед" (м. Москва), Всесвітній форум винахідників та дослідників (м. Бухарест).

Підсумки заходу 
 

   

   

   

   

 
 
Зареєструватися
Забули пароль?

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.