Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - 45-а серія засідань ВОІВ (09.2008)


45-а серія засідань Асамблей держав-членів ВОІВ

ЖеневаЗ 22 по 30 вересня 2008 року відбулася 45-та серія засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ). Представництво делегації України стало надзвичайно важливим для участі України як держави-члена ВОІВ у призначенні нового Генерального директора цієї організації; виявлення нагальних проблем у сфері інтелектуальної власності; а також для вирішення питань подальшого співробітництва між Україною, ВОІВ та іншими міжнародними, міжрегіональними та регіональними організаціями.

Слід зазначити, що під час проведення 45-ї серії Асамблей держав-членів ВОІВ відбулася зустріч делегації України з директором відділу для певних країн Європи і Азії паном Міхалем Свантнером з метою обговорення перспектив та основних напрямів співпраці між ВОІВ та Україною у найближчому майбутньому.

Під час зустрічі обговорено широке коло питань, серед яких:

  • реалізація програми співробітництва між ВОІВ та Державним департаментом інтелектуальної власності в рамках Договору про патентну кооперацію (РСТ). Метою такої співпраці є вирішення низки завдань, пов’язаних з належною підготовкою експертів у сфері РСТ, визначенням та подальшим впровадженням програм з підвищення обізнаності користувачів РСТ, переглядом використання наявних інформаційних технологій РСТ, обговоренням використання патентної інформації, статистичних даних тощо;
  • підтримка в організації семінару, присвяченого захисту символіки УЄФА, в рамках проведення чемпіонату Європи з футболу у 2012 році;
  • реалізація проекту щодо трансферу технологій;
  • спільна організація науково-практичних конференцій, семінарів, симпозіумів;
  • підтримка в організації літньої школи з інтелектуальної власності в Україні в 2009 році спільно з Всесвітньою академією ВОІВ;
  • візит українських суддів до ВОІВ, а саме до центру медіації та арбітражу з метою отримання досвіду врегулювання суперечок ВОІВ.

Як раніше повідомлялося, 23 вересня 2008 року відбулася зустріч делегації України з новообраним Генеральним директором ВОІВ паном Френсісом Гаррі.

Українська делегація висловила підтримку програмі Ф.Гаррі, зокрема у питаннях ініціатив реформування Секретаріату ВОІВ з метою поглиблення співпраці з державами-членами ВОІВ та ефективного задоволення їхніх потреб у сфері охорони прав інтелектуальної власності, а також у питанні повнішого використання об’єктів права інтелектуальної власності як інструмента економічного розвитку. Ф.Гаррі з розумінням поставився до висловленого українською делегацією зауваження про недостатню представленість Регіональної групи країн Східної Європи, Центральної Азії,й Кавказу, до якої зокрема належить Україна, у центральному апараті ВОІВ та пообіцяв сприяти вирішенню цього питання.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.