Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Регіональний семінар "Договір про патентну кооперацію (РСТ) та Мадридська система міжнародної реєстрації знаків" (27 травня 2011 року)


Регіональний семінар "Договір про патентну кооперацію (РСТ)
та Мадридська система міжнародної реєстрації знаків"

(м. Запоріжжя, 24-25 травня 2011 року)

27 травня 2011 року в Запоріжжі відбувся регіональний семінар «Договір про патентну кооперацію (РСТ) та Мадридська система міжнародної реєстрації знаків», організований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Державною службою інтелектуальної власності України (Державна служба) спільно із Запорізьким національним університетом.

Серед учасників семінару фахівці ВОІВ та державної системи правової охорони інтелектуальної власності, представники юридичних фірм, професійних асоціацій галузі інтелектуальної власності, науково-дослідних інститутів та університетів, патентні повірені, ЗМІ.

Працівник відділу міжнародного співробітництва в рамках РСТ ВОІВ Михайло Гавриков висвітлив актуальні питання, які стосуються законодавства системи РСТ, та детально розповів про процедуру подання заявки за системою РСТ в цілому.

У межах семінару про функції Договору про патентну кооперацію, переваги Мадридської системи та правила подання міжнародної заявки доповіла старший юридичний експерт відділення міжнародних реєстрів Мадридської та Лісабонської систем ВОІВ Тетяна Демченко.

Михайло Гавриков

Тетяна Демченко


З доповідями про особливості використання Мадридської системи в Україні виступили фахівці Державної служби та Державного підприємства «Український інститут промислової власності».

Доповідачі охоче відповіли на запитання учасників заходу та надали консультації.

– Такі семінари покликані виконувати просвітницьку функцію та сприяти розвитку інноваційних технологій і вкладанню інвестицій у сферу виробничого та інтелектуального бізнесу, – наголосив Сергій Зотін, старший юридичний радник ВОІВ.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.