Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Регіональний семінар "Мадридська система міжнародної реєстрації знаків" (10 квітня 2012 року)


Регіональний семінар
з питань Мадридської системи міжнародної реєстрації знаків

У Києві відбувся регіональний семінар "Мадридська система міжнародної реєстрації знаків", організований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Державною службою інтелектуальної власності України (Державної служби), Державним підприємством "Український інститут промислової власності" (ДП "УІПВ") та Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (УНКМТП).

За словами Голови Державної служби інтелектуальної власності України Миколи Паладія, "співпраця з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності є дуже важливою для української сторони. Ми віддані спільним цілям зміцнення світової системи правової охорони інтелектуальної власності та щиро підтримуємо діяльність ВОІВ, спрямовану на стабільну гармонійну співпрацю між державами-членами організації. Ми також сподіваємося на подальшу плідну роботу з метою реалізації спільних проектів".

Під час церемонії відкриття з привітальним словом виступили Тетяна Демченко, старший юрист відділу інформаційної та роз’яснювальної роботи управління міжнародних реєстрів Мадридської та Лісабонської систем, сектор брендів і промислових зразків ВОІВ, Інна Шатова, начальник відділу правового забезпечення та захисту прав, заступник начальника управління промислової власності ДСІВУ, Анатолій Курзін, в.о. заступника директора з питань експертизи ДП "УІПВ", Володимир Михайлов, генеральний секретар УНКМТП та Наталія Мещерякова, голова Комісії з питань інтелектуальної власності УНКМТП.

Тетяна Демченко докладно поінформувала присутніх з питань міжнародної реєстрації знаків відповідно до Мадридської системи, повідомила про загальні принципи, останні тенденції розвитку та особливості використання Мадридської системи для отримання охорони торговельної марки за кордоном, а також про централізоване управління міжнародною реєстрацією.

Представники УНК МТП поінформували про низку рекомендацій щодо інтелектуальної власності, які надають інформацію, за допомогою якої підприємства зможуть здійснити практичні заходи для оцінки ефективності політики управління своєю інтелектуальною власністю, особливо в сфері авторського права та права на торговельні марки, захистити свою інтелектуальну власність та розглянути додаткові можливості підвищення ефективності управління ризиками, пов’язаними з контрафакцією та піратством.

Патентний повірений, управляючий партнер Бюро патентних повірених "IPR Group" Кирило Кістерський розповів у своїй доповіді про важливість охорони торговельних марок в Україні та за кордоном, а також поділився досвідом використання Мадридської системи в Україні.

Начальник відділу міжнародних реєстрацій знаків для товарів і послуг ДП "УІПВ" Світлана Сухінова у своїй доповіді поінформувала присутніх про правила подання заявки на міжнародну реєстрацію знака в Україні.

Після цього відбулася загальна дискусія учасників семінару, в якій кожен з присутніх зміг висловити свою точку зору та задати питання доповідачам з особливостей функціонування Мадридської системи міжнародної реєстрації знаків.

Наступний регіональний семінар з питань Мадридської системи міжнародної реєстрації знаків відбудеться 12 квітня у Львові.

Т.Демченко та І.Шатова

   

   

Наталія Мещерякова

Володимир Михайлов

   

Тетяна Демченко

Кирило Кістерський

   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.