Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Семінар "Організація правової роботи юридичними службами підприємств та організації, що належать до сфери управління ДСІВ" (10 грудня 2015 року)


Відбувся семінар для працівників юридичних служб сфери управління ДСІВ

10 грудня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбувся семінар для керівників та працівників юридичних служб підприємств та організації, що належать до сфери управління ДСІВ на тему: «Організація правової роботи юридичними службами підприємств та організації, що належать до сфери управління ДСІВ».

Під час зазначеного семінару працівники юридичного відділу ДСІВ разом з керівниками та працівниками юридичних служб підприємств та організації, що належать до сфери управління ДСІВ, проаналізували порушення, які були виявлені під час проведення перевірки стану правової роботи, з’ясували причини виникнення вказаних порушень, проаналізували нормативно-правові акти, що стосуються організації правової роботи юридичними службами та отримали від юридичного відділу ДСІВ практичні рекомендації щодо організації правової роботи юридичних служб відповідно до норм законодавства, а також методичні рекомендації, розроблені працівниками юридичного відділу ДСІВ.

Також під час семінару було обговорено актуальні питання щодо розгляду звернень громадян та порядок надання інформації за запитами відповідно до норм Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Проведення таких заходів безперечно сприяє удосконаленню та оптимізації роботи юридичних служб підприємств та організації, що належать до сфери управління ДСІВ.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.