Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Cемінар щодо управління інтелектуальною власністю та комерціалізації технологій для організацій в країнах СНД (28 – 29 березня 2011 року)


Cемінар "Управління інтелектуальною власністю та
комерціалізація технологій для університетів,
урядових дослідницьких центрів та малих і середніх підприємств
в країнах СНД"

28 – 29 березня 2011 року

Державна служба інтелектуальної власності України за підтримки Науково-технологічного центру в Україні (STCU), організації "Загальнодоступні ресурси інтелектуальної власності для сільського господарства" (РІРRA) та Відомства Сполучених Штатів Америки з питань патентів і торговельних марок (USPTO) організовує міжнародний семінар "Управління інтелектуальною власністю та комерціалізація технологій для університетів, урядових дослідницьких центрів та малих і середніх підприємств в країнах СНД", який відбудеться 28 – 29 березня 2011 року.

Семінар відбувається в конференц-залі Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (м.Київ, вул. Глазунова, 1).

Програма семінару.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.