Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Семінар щодо впровадження електронного документообігу, електронних документів та електронного цифрового підпису в процесі набуття прав на ОПВ (28.04.2011 р.)


Семінар "Технологічні та правові питання
впровадження електронного документообігу, електронних документів
та електронного цифрового підпису в процесі набуття прав на ОПВ"

28 квітня 2011 року Державна служба інтелектуальної власності України спільно з Державним підприємством "Український інститут промислової власності" проводить семінар "Технологічні та правові питання впровадження електронного документообігу, електронних документів та електронного цифрового підпису в процесі набуття прав на ОПВ".

Під час семінару планується розгляд актуальних технологічних і правових питань впровадження електронного документообігу, електронних документів та електронного цифрового підпису в процесі набуття прав на об`єкти промислової власності в Україні.

Семінар відбудеться на безоплатній основі в конференц-залі Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (м. Київ, вул. Глазунова, 1; початок – о 10:00, реєстрація учасників – з 9:00).

З питань участі в семінарі та з пропозиціями щодо його проведення можна звертатися за електронною адресою galina_yarenko@ukrpatent.org або за телефоном: (044) 494-05-27.

Програма заходу.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.