Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Про стан розробки та погодження проектів НПА


Про завершення розробки законопроектів з імплементації норм права ЄС до законодавства України у сфері ІВ

Голова Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) Алла Жарінова та провідні фахівці системи зустрілися з представниками Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), щоб розповісти про успішне завершення роботи над адаптацією українського законодавства до законодавства ЄС.

– На цьому тижні ДСІВ завершила роботу над відповідними законопроектами і таким чином виконала завдання з реалізації Плану імплементації, направивши до МЕРТ документи «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної (промислової) власності» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо посилення захисту прав ІВ), – зазначила Алла Жарінова.

Зазначені проекти законів України було направлено до Мінекономрозвитку листами ДСІВ від 13.07. 2015 р. №1-6/5497 та від 17.07 2015 р. №1-6/5661.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.