Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Оприлюднення проектів нормативно-правових актів - Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди про співпрацю у сфері правової охорони і захисту ІВ та створення Міждержавної ради з питань правової охорони і захисту ІВ" (обговорення тривало до 27.05.2011) - Проект розпорядження КМУ "Про визначення повноважних органів України, відповідальних за виконання Угоди про співпрацю..."


Проект

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від                                                     "___"________ 2011 р. № ____

м. Київ

Про визначення повноважних органів України, відповідальних за виконання Угоди про співпрацю у сфері правової охорони і захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони і захисту інтелектуальної власності

1. Відповідно до статті 5 Угоди про співпрацю у сфері правової охорони і захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони і захисту інтелектуальної власності визначити повноважними органами, відповідальними за виконання зазначеної Угоди:

Міністерство закордонних справ;
Міністерство внутрішніх справ;
Міністерство юстиції;
Міністерство фінансів;
Міністерство економічного розвитку і торгівлі;
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту;
Міністерство культури;
Державну митну службу;
Службу безпеки;
Антимонопольний комітет;
Державну службу інтелектуальної власності.

2. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 травня 2003 р. № 258 "Про визначення повноважних органів, відповідальних за виконання Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності" (Офіційний вісник України, 2003 р., № 18-19, ст. 863), визнати таким, що втратило чинність.

Прем’єр-міністр України                                                                                М. АЗАРОВ
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.