Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Різне - Засідання робочих груп з питань захисту прав на об’єкти ІВ (14-18 липня 2014 року)


Охорона об’єктів інтелектуальної власності: вирішення проблемних питань

Упродовж цього тижня (14-18 липня  2014 року) в приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України відбулися засідання двох робочих груп – з питань захисту авторського права та суміжних прав і з питань захисту прав на об’єкти промислової власності в Україні.

Учасники робочих груп продовжили працювати над питаннями охорони об’єктів інтелектуальної власності та визначання шляхів вирішення проблем у цій сфері.

Як поінформували голови вищезазначених робочих груп – заступник директора департаменту забезпечення роботи Міністра Мінекономрозвитку України Ігор Полховський та начальник відділу з упровадження економічних реформ департаменту забезпечення роботи Міністра Мінекономрозвитку України Микола Кубишкін, – у соціальній мережі Facеbоок створено групу «Інтелектуальна власність» як окремий майданчик для дискусій, обміну думками та внесення пропозицій.

Учасники Робочої групи з питань захисту прав на об’єкти промислової власності в Україні на порядок денний свого засідання винесли розгляд пропозицій щодо вирішення проблемних питань стосовно таких об’єктів права інтелектуальної власності: торговельних марок (знаків для товарів і послуг), зазначення походження товарів (географічних зазначень), фірмових найменувань.

Фахівці Робочої групи з питань захисту авторського права та суміжних прав в Україні обговорили питання щодо таких об’єктів інтелектуальної власності, як літературний, музичний, сценічний твір, твір у сфері науки. Вони також розглянули альтернативні пропозиції щодо обліку комп’ютерних програм у якості нематеріальних активів. До участі в роботі засідання долучився новопризначений економічний радник Посольства США в Україні Лоуренс Пікса.

Під час засідань у межах окремого питання було розглянуто інформацію про проект Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні на період до 2018 року. Учасники вирішили оперативно опрацювати цей документ і якнайшвидше надати відповідні пропозиції.

За підсумками засідань голови вищезазначених робочих груп вирішено провести їх спільне засідання 23 липня 2014 року для обговорення питання захисту інтелектуальної власності в мережі Інтернет.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.