Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Регіональний семінар ВОІВ з питань авторського права та колективного управління правами (2 березня 2017 року)


Авторське право та діяльність ОКУ – європейський та світовий досвід

2-3 березня 2017 року в Києві проходить Регіональний семінар з питань авторського права та колективного управління правами. Захід організовано Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) у співпраці з Державною службою інтелектуальної власності України (ДСІВ) за підтримки Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

Відкрила семінар в. о. Голови ДСІВ Антоніна Малиш, яка зазначила, що обраний Україною європейський вектор розвитку накладає особливі зобов’язання у сфері правової охорони авторського права та суміжних прав, особливо з огляду на імплементацію положень Директиви 2014/26/EU про колективне упвравління авторським правом та суміжними правами та мультитериторіальне ліцензування прав. За словами керівника, семінар є чудовою нагодою для отримання актуальної інформації від провідних європейських експертів стосовно кращих практик регулювання діяльності ОКУ.

Радник відділу інфраструктури авторського права ВОІВ Аніта Хус-Екерхульт передала учасникам семінару привітання від генерального директора ВОІВ Френсіса Гаррі. За словами представника ВОІВ, збори ОКУ в усьому світі сьогодні становлять більш ніж 10 млрд долл. Завдяки справедливому розподілу цих коштів автори отримують винагороду та стимул для продовження своєї творчої діяльності, таким чином ОКУ сприяють розвитку культурного різноманіття. За словами Аніти Хус-Екерхульт, сьогодні перед світовою системою ОКУ постали значні виклики, але ВОІВ завжди готова сприяти у вирішенні проблемних питань в цій сфері як на національному, так і на міжнародному рівні.

Основна програма семінару висвітлює наступні теми: актуальні аспекти діяльності ВОІВ у сфері авторського права; основні юридично-практичні та структурні аспекти колективного управління правами у міжнародних та європейських правових рамках;огляд Директиви ЄС з колективного управління правами з точки зору міжнародних федерацій; питання саморегулювання, підзвітності та управління в сфері колективного управління правами, обмін найкращими практиками; актуальні питання колективного управління авторським правом та суміжними правами; проблемні питання управління репертуаром та базами даних організацій колективного управління, сучасний ландшафт онлайн-ліцензування; прозорість, підзвітність та управління правами організацій колективного управління як предмет національного законодавства; практичні кейси з питань колективного управління правами.

Доповідачами семінару виступають провідні міжнародні експерти галузі, представники Міжнародної конфедерації товариств авторів та композиторів (CISAC), Міжнародної федерація фонографічної індустрії (IFPI), Раду Товариств колективного управління правами виконавців (SCAPR), Міжнародну федерацію з авторських прав на відтворення (IFRRO), представники державних організацій з питань інтелектуальної власності та ОКУ України, Вірменії, Азербайджану, Молдови, Білорусі.

Регіональний семінар ВОІВ з питань авторського права та колективного управління правами (2-3 березня 2017 року) Регіональний семінар ВОІВ з питань авторського права та колективного управління правами (2-3 березня 2017 року)
Євгеній Сесицький Євгеній Сесицький
Міхалі Фіксор Стефан Георгіу
Констанс Херремен Сильвейн Пьят
Регіональний семінар ВОІВ з питань авторського права та колективного управління правами (2-3 березня 2017 року) Регіональний семінар ВОІВ з питань авторського права та колективного управління правами (2-3 березня 2017 року)
Регіональний семінар ВОІВ з питань авторського права та колективного управління правами (2-3 березня 2017 року) Регіональний семінар ВОІВ з питань авторського права та колективного управління правами (2-3 березня 2017 року)

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.