Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Реагування на критику - Державна служба спростовує заяви представника «Майкрософт Україна»


Перший заступник Голови Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Олексій Янов прокоментував розміщені у вітчизняних ЗМІ заяви керівника департаменту захисту інтелектуальної власності «Майкрософт Україна» Юрія Омельченка про те, що «ситуація з використанням нелегальних програм у держсекторі залишається катастрофічною».

За словами Олексія Янова, дані щорічної планової інвентаризації комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, що була проведена у 2012 році, свідчать про зниження рівня використання неліцензійних комп’ютерних програм в цих органах, тож відсоток такого програмного забезпечення є значно меншим ніж зазначається компанією «Майкрософт Україна». Вищезазначене ставить під сумнів компетентність осіб, що озвучують заяви у ЗМІ, особливо враховуючи той факт, що пан Омельченко тактично опустив відомості про джерела оголошеної ним інформації.

– Сьогодні в Україні на законодавчому рівні створені умови для легалізації комп'ютерних програм в органах виконавчої влади, - зазначає Олексій Янов. – Хочу особливо підкреслити, що заходи, які здійснюються в останні декілька років Державною службою, правоохоронними органами і правовласниками, виявилися вельми ефективними, і це дозволило зберегти стабільну тенденцію скорочення рівня комп'ютерного піратства в країні.

Державна служба наголошує: недостовірні публічні заяви у ЗМІ можуть завдати шкоди репутації України, яка досягла значних успіхів у легалізації програмного забезпечення в органах виконавчої влади у взаємодії з правовласниками. Зважаючи на зазначене, Державна служба інтелектуальної власності України закликає утриматися від коментарів, що не відповідають реальній ситуації сьогодення.

01.11.2012

 
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.