Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Питання - відповідь



Питання
Шановний пане Чеботарьов! Будь ласка, поясніть мені, чи дійсно за українськими нормативними актами вимога  Українського інституту промислової власності про сплату 30 гривень за повернення надміру сплачених мною 12 гривень 50 копійок є ... розгорнути
Відповідь
Шановний Борисе Олександровичу! Відповідно до пункту 7 Порядку сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на об`єкти інтелектуальної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 року №1716, збір ... розгорнути

Питання
Доброго дня! Прошу дати відповідь на наступні питання: які саме підприємства можуть видавати свідоцтво на раціоналізаторську пропозицію? Чи може подібне свідоцтво видати ТОВ, яке надає послуги і безпосередньо не займається ... розгорнути
Відповідь
Відносини щодо раціоналізаторської пропозиції як об`єкта права інтелектуальної власності регулюється низкою нормативно-правових актів, зокрема Главою 41 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ), Тимчасовим положенням про правову охорону ... розгорнути

Питання
Доброго дня! Я буду реєструвати авторські права на музичний збірник. Мене цікавить таке питання. Чи повинна реєструватися окремо назва музичної групи якій належить диск. Сьома Ірина Олександрівна.  розгорнути
Відповідь
Об’єктами авторського права є твори у галузі науки, літератури і мистецтва, що зазначені у частині першій статті 8 Закону України „Про авторське право і суміжні права”. В свою чергу, відповідно до статті 9 Закону України ... розгорнути

Питання
Вельмишановний Володимире Олександровичу! Дозвольте задати запитання щодо оплати зборів на об’єкти інтелектуальної власності. Згідно п. 2 Роз’яснень з питань застосування Порядку плати зборів (Наказ Державного департаменту № 72 від ... розгорнути
Відповідь
На Ваше звернення щодо застосування положень Порядку сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня ... розгорнути

Питання
Доброго дня, пане Валентине. Мене хвилює наступне питання: в липні помер мій батько, який був автором та співавтором багатьох винаходів та патентів, я є єдиною спадкоємицею. У державній нотаріаьній конторі, при поданні на спадщину мені ... розгорнути
Відповідь
Відповідно до статті 422 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-IV (далі – ЦКУ) право інтелектуальної власності виникає (набувається) з підстав, встановлених цим Кодексом, іншим законом чи договором. Відповідно до частини першої ... розгорнути

Питання
Здравствуйте! Подскажите, выдается ли новое свидетельство (какой-либо другой документ) при изменении собственника торговой марки по договору передачи имущественных прав интеллектуальной собственности на торговую марку. Какова процедура ... розгорнути
Відповідь
Відповідно до частини першої статті 427 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-IV майнові права інтелектуальної власності можуть бути передані відповідно до закону повністю або частково іншій особі. Згідно з пунктом 9 статті 16 Закону ... розгорнути

Питання
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, возможно ли оформление физическим лицом резидентом Украины сценического псевдонима и договора на передачу имущественных интеллектуальных прав на музыкальное произведение без участия патентного поверенного с ... розгорнути
Відповідь
Заявку на реєстрацію авторського права або договору, який стосується права автора на твір, може подати суб’єкт авторського права або його довірена особа за довіреністю, що оформлена у встановленому порядку. Більш детальну інформацію ... розгорнути

Питання
Добрий день, шановний В. Чеботарьов. Підкажіть будьласка, з чого потрібно розпочати для реєстрації музичних творів. Справа в тому, що я пишу сама музичні твори і хочу як автор їх захистити. Потрібно в подальшому музичні твори ... розгорнути
Відповідь
Реєстрація авторського права на твори в галузі науки, літератури і мистецтва здійснюється відповідно до Порядку державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, затвердженого Постановою Кабінету ... розгорнути

Питання
Добрий день. Звертаюсь до Вас за консультацією у зв’язку з тим, що у мене є намір зайнятись розповсюдженням аудіокниг через Інтернет і через це виникають наступні питання відносно дотримання вимог законодавства щодо авторських та суміжних прав: ... розгорнути
Відповідь
Згідно зі статтею 45 Закону України „Про авторське право і суміжні права” (далі – Закон) суб’єкти авторського права і суміжних прав можуть управляти своїми правами: - особисто; - через свого повіреного - через ... розгорнути

Питання
1. Дуже хотілося б дізнатися коли саме вийде номер "Авторське право та суміжні права" за перше півріччя 2008 року? 2. Чому так відстає поточна статистика за авторським правом? Вже липень, а можна переглянути дані лише за ... розгорнути
Відповідь
1) Офіційний бюлетень "Авторське право і суміжні права” виходить з періодичністю один раз на чотири місяці (3 бюлетені на рік). Випуск бюлетеню № 15 за січень, лютий, березень, квітень 2008 року готується до друку. 2) Станом на ... розгорнути

1  2  3 4
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.