Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Оприлюднення проектів нормативно-правових актів - Проект наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва..." (обговорення тривало до 18.11.2011 року) - Проект наказу


Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України

 

Міністерство освіти і науки,
молоді та спорту України

 

Н А К А З

 

____________ 2011

 

№____________

 

м.Київ

 

Про визнання таким, що втратив
чинність, наказу Державного
комітету України з питань регуляторної
політики та підприємництва, Міністерства
освіти і науки України
від 03.07.2002 № 71/382

З метою приведення нормативно-правового акта у відповідність до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"
НАКАЗУЄМО:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства освіти і науки України від 03.07.2002 № 71/382 „Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва дисків для лазерних систем зчитування, матриць”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17.07.2002 за № 589/6877 (із змінами).

2. Департаменту державної регуляторної політики та розвитку підприємництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (________) та Державній службі інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Паладій М.В.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України залишаю за собою; контроль за виконанням цього наказу у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України покласти на Голову Державної служби інтелектуальної власності Паладія М.В.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Перший віце-прем’єр-міністр
України – Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

А.П. Клюєв

 

Міністр освіти і науки,
молоді та спорту України

Д.В. Табачник

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.