Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Оприлюднення проектів нормативно-правових актів - Проект наказу МОНмолодьспорту "Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 22 грудня 2008 року № 1175" (обговорення тривало до 27 грудня 2012 року) - Проект наказу


Проект

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м.Київ

____  ________________ 20____ р.                                                                                               № _________________

Про скасування наказу
Міністерства освіти і науки
України від 22 грудня
2008 року № 1175

З метою  дотримання  Міністерством  освіти і науки, молоді та спорту України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів та на виконання ухвали Вищого адміністративного суду України  по справі № К-27833/10 від 17 жовтня 2012 року

НАКАЗУЮ:

  1. Скасувати  наказ  Міністерства освіти і науки України від 22 грудня 2008  року № 1175 „Про затвердження Порядку визначення уповноважених організацій колективного управління, які здійснюватимуть збирання і розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм, і Змін до Порядку обліку організацій колективного управління та здійснення нагляду за їх діяльністю”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 січня 2009 року за №66/16082 і №67/16083.
  2. Державній службі інтелектуальної власності України  (Ковіня М. В.)  забезпечити  в  установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. 
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника
    Міністра - керівника апарату Кулікова П. М. 
  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр                                             Д. В. Табачник

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.